...

Гобликовим звором дерево не возили.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Гобликовим звором дерево не возили.

Таку відповідь мені, Сергію Росаді, надано філією "Міжгірядержспецлісгосп" на депутатське звернення.

Жителі Студеного ніколи не забудуть, як півроку з Гобликового звора текла каламутна вода, і скільки звідти вивезено лісу.
Поскільки сільрада не реагувала на звернення селян про це беззаконня, мною був даний депутатський запит контролюючим органам району зупинити трелювання деревини звором.

Контролюючими органами виявились МВ УМВС в особі Гельбич І.І. Встановлено (див фото) що "Гобликів звір" - це "дорога", і нею здійснювалось трелювання лісу ПП "ІВК".

Я зверненувся до директора філії "Міжгірядержспецлісгосп" п. Плиски М.Д. (див фото) з проханням пояснити мені чому трелювання здійснювалось потічком, адже згідно правил рубки забороняється проводити будь-які роботи на відстані 20 метрів від потічків.
Відповідь довго не надходила. І тільки після заяви до суду (див фото) надана відповідь, що насправді такого не було. Все робилось "згідно технологічної карти". А в суді відповідач-представник пані Красняник Г. І. пояснила, що все дерево трелювалось не через звір, а "ВВЕРХ".
фотогалерея
відповідь на звернення
заява до суду
звернення до Плиски М.Д.


відповідь Міжгірського РВ УМВСГобликовим звором дерево не возили.


2012-03-04
переглядів: 1940
джерело: Сергій Росада. Верхній Студений

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2014-02-19 Гоблик
3000 множимо на 400, то виходить 1 мільйон 200 тисяч. На таку суму, як мінімум вивезено лісу з нашого звора. При тому що в бюджет заплатили всього 7 тисяч. Хай 200 тисяч потратили на розходи. А мільйоном поділились ці члени виконкоиу. Ще майже добру частину з цього міліона віддали відомству Захарченка, бо не було порушено кримінальної справи. Тобто фінансово збагатили банду, яка сьогодні вбиває українців, щоб втриматись у владі. Кров патріотів сьогодні не тільки на Януковичу, а і на цих слуг режиму, що нищать наші сади заради своєї вигоди, і підтримують режим. Смерть Вам!

2013-09-11 Гельбич
Операцію "Гобликів звір" розробили і реалізували самі члени виконкому сільради. Пояснюю чому. Потічок гобликового звора ділить ліс на участки: зліва участок лісника Григи Івана - члена вмконкому Нижньостуденівської сільської ради ; справа участок лісника Янчика Анатолія, тоже члена виконкому. І там і там проводилась рубка. Член виконкому, секретарка сільради Оля Лехман знайшла підприємця що рубав і тьогав звором ліс - рідного брата Славіка; ну а координатором їхніх дій був, зрозуміло, голова виконкому - Славкць Василь. За півроку їм вдалося вивезти з Мазурівського біля 3000 кубів лісу.

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.