«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

М-студіо. Святоблаговіщенська церква в с. Верхній Студений потребує реставрації


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


М-студіо.  Святоблаговіщенська церква в с. Верхній Студений потребує реставрації

Старовинна та унікальна.
Так про деревяну святоблаговіщенську церкву в селі Верхній Студений, – кажуть вірники. Побудований в 17 ст. храм – завжди був справжньою окрасою села. А дзвони біля храму – найгучніші в околиці. Нині церква потребує реставрації. Якщо негайно не почати роботи, зберегти архітектурну пам ятку навряд чи вдасться.

Вона стоїть на пагорбі вже не одне століття. В святоблаговіщенській церкві

атмосфера особлива, кажуть вірники. Тут завжди панує спокій та відчувається дух старовини. А молитви мають особливу силу. Ще якихось півстоліття тому храм був повністю дерев’яний. Згодом його вдягли в металеві лати. Нині, як церква виглядала без цього вбрання, можна лише уявити. А от дзвіниця, що поруч з храмом, зберегла свій первісний вигляд. Усього тут 5 дзвонів. За словами місцевих, вони найгучніші в околиці. І дзвіниця, і храм нині потребують реставрації. Дах дзвіниці протікає. В церкві фундамент майже повністю прогнив. Якщо негайно не почати роботи, зберегти архітектурну пам’ятку навряд чи вдасться. Активісти та громадськість села наразі збирають кошти для реставрації та відновлення церкви, але самотужки не в силах здійснити такий великий обяг робіт. Деревяний святоблаговіщенський храм – справжня окраса села. Прихожани сподіваються, небайдужі відгукнуться, і старовинну церкву відновити таки вдасться.2014-05-01
переглядів: 2234
джерело: http://m-studio.net.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2015-02-13 вірянин
файна парафія шкода що служить московському попу котрий ценічно знищує українську націю.Ганьба.

2014-05-04 народ
Мало будеме звертатися і до Славця, може щось лишилося з тих участків які він попродав під дачі, колиби і турбази як вин каже далеко не бідним людям.

2014-05-02 читач
У Студеному багато небідних людй побудовали дачі,колиби,турбази. Хай патріоти звернуться до них за допомогою то думаю ніхто не відмовить. Також у цьому має бути зацікавлений священник-має бути організатором звернень по допомогу до влади,ради,дупутатів,меценатів. А то ви всі чекаєте,що до вас хтось прийде і спитає-чи не треба вам гроші на церкву?В принципі тепер все можливо,щоб купити голоси виборців

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.