«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

М-студіо. Непорозуміння в Студеному


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


М-студіо.  Непорозуміння в Студеному

Досі без прав. Громадське формування, яке створили активісти Міжгірського села Нижній Студений для того, аби мати можливість контролювати роботу сільської ради та голови села поки не може виконувати свою діяльність. Рішення про затвердження формування, яке повинна винести сільрада поки немає. Хоч пройшла уже третина терміну від моменту подання заяви, визначеного законом. Натомість в адресу актиівтів лунають погрози та залякування.

Після тієї ночі місцевий активіст Володимр почав неабияк хвилюватись за своїх близьких. Це сталось після чергових зборів, на яких сільські активісти створили громадське формування та вирішили офіційно його зареєструвати у сільраді.

З якою метою незнайомець зайшов у чужий двір, сказати важко, та хлопець упевнений, наміри нічного гостя були недобрі.

У незнайомці сестра Володимира упізнала місцевого жителя, який працював на дачі у сільського голови. Вже наступного дня Володимир написав заяву до міліції. Однак, як то кажуть, не спійманий – не злодій. До того ж, нічого поганого начебто не сталось. Хлопець переконаний: цей інцидент – не випадковість. Каже, без сумніву це повязано з його громадською діяльністю. А також з тим, що він відкрито висловив недовіру сільському голові. Тим більше, погрози та залякування на його адресу вже лунали.

Кілька тижнів тому активісти села створили громадське формування, аби мати можливість контролювати роботу сільської ради та голови села, адже претензій за роки у людей накопичилось чимало. Погані дороги, роздача земельних ділянок невідомим особам, і це ще не повний список претензій. Та сільський голова на зустір з громадою жодного разу не прийшов. Свою заяву про створення громадського формування активісти залишили у секретаря, рішення сільради чекають досі. Хоч пройшла уже третина терміну від моменту подання заяви, визначеного законом.

Ми вирішили почути позицію сільського голови та з ясувати, чому він не хоче зустрічатись з громадою села. В робочий час двері сільради виявились зачинені.

За законом уже через тиждень сільрада повинна прийняти рішення або ж відмовити у реєстрації обєданння, назвавши причину. Та місцеві кажуть, свої права будуть відстоювати, незважаючи ні нащо.2014-04-29
переглядів: 2229
джерело: http://m-studio.net.ua/blog/2014/04/29/neporozuminnya-v-studenomu/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(20):

2014-05-08 111
Молодець. Просто талант.

2014-05-08 но се правда
ЯК УМРУ ТО ПОХОВАЙТЕ ПОДАЛІ ВІД ГРОМАДИ НА СЕСІЇ НЕ ЗГАДУЙТЕ У РІДНІЙ СІЛЬРАДІ, НА ВІНОК МЕНІ НЕ ТРАТЬТЕ НІ ГРОШЕЙ НІ ЧАСУ БО ВИ ЗНАЄТЕ ЩО МАЮ ВЕЛИКІ ЗАПАСИ, НА МОГИЛУ ПОКЛАДІТЬ ЯКІ-НЕБУДЬ ФАКТИ А В ГОЛОВАХ ВЖЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО ДЕРЖАВНІ АКТИ. ЛИСТОК РУЧКУ І ПЕЧАТКУ ДАЙТЕ МЕНІ В РУКИ АБИ Я І ТАМ СПОКУТАВ СВОЇ ТЯЖКІ МУКИ. ПРОЩАВАЙ НАЗАВЖДИ МИЛА МОЯ СЕКРЕТАРКО ПОДЯКУЙ МИ ХОТЬ ЗА ТОТО ЗА ТОТУ МАШИНУ БО Я ТЕБЕ ТАК ЛЮБИВ ЯК СВОЮ ДІТИНУ.НЕ ПРОЖИВ Я ТАК ЯК ПРОЖИЛИ ЛЮДИ-НЕДОСИПАВ НОЧІ, А НАД ТИМИ ЗЕМЕЛЬНИМИ КАРТАМИ ВИЛАЗИЛИ ОЧИ ЗЇЛА СІЛЬРАДА МОЄ СЕРЦЕ І ЩЕ ПІВ ПЕЧІНКИ, БО ЗА НЕЮ Я НЕ БАЧИВ НІ ДІТЕЙ НІ ЖІНКУ.БУГАЛТЕРЦІ ПЕРЕДАЙТЕ МОЄ ШАНУВАННЯ ТАК ПУТІВКИ НЕ ДІЖДАВСЯ Я НА ЛІКУВАННЯ НУ А ГУДЗЕНКУ СКАЖІТЕ ХАЙ ВОДУ СПУЩАЄ БО МЕНЕ ВЖЕ ЯК ГОЛОВИ ТАКОГО НЕМАЄ А ГРИГОВИ ПЕРЕДАЙТЕ МОЮ ШАНУ Й ДЯКУ НЕХАЙ ТЕПЕР ПОЦІЛУЄ МЕНЕ В САМУ СРА-КУ ТРЕБА ВАМ ЗАПАМЯТАТИ ГОЛОВИ МАЙБУТНІ В СІЛЬРАДІ ДОБРЕ ПРАЦЮВАТИ БО І В КАРМАН МОЖ ДОСТА НАПХАТИ ВСЬОМ ПОПРОДАВ У СЕЛІ ЩО МОЖЕ Й НЕ БУДУ МАТИ МІСТА В ТЕМИТОВІ ХІБА ЩО НЯ ЗАГРЕБИТЕ В ЯМІ НА ДОРОЗІ ТО ЩО Я БОЛОТО СИПАВ ПІД САМЕНЬКУ ЗИМУ ОНО БІЛЬШЕ НЕ ПОДЕРЖИТЬ ЯК ОДНУ СИЛЬНУ ЗЛИВУ. ОСЬ І ВСЕ ТЕПЕР ПРОЩАЙТЕ БО Я ТОЧНО ЗНАЮ ЩО УЖЕ ПЕРЕД НАРОДОМ Я СЛОВА НЕ МАЮ

2014-05-05 :::::::)
КЛОУНИ)))))

2014-05-05 Рябець.
До жителів Студеного. Не спішіть оприлюдньовати те,що неє підтверженим бо я пка ніякої згоди не давав.По всіх наболівших питаннях звертайтеся до Надії Щадей або Володі Петканич вони мають повні права по вирішенню наболівших питань Студенців.

2014-05-04 проти славця
Славець брехун, злодій проти нього все село, бо обзивав людей, кричав, крав їх добро, ліс і думав що так буде завжди. Та часи міняються і відкупитись накраденим не получиться бо Бог все бачить............ Чому не вийде до людей, бо нічого їм сказати не може, ганьбиться людям в очі дивитися.

2014-05-04 до всіх
Роаду де дінете

2014-05-04 Всі
Студений за Рябця

2014-05-04 петканич до правдоньки
Ви часто ходите справляти нужду в 4 години ночі за 8 км від власного дому?

2014-05-02 СУПЕР
;-)

2014-05-01 Правдонька
" В нього в руках щось було , а що саме було важко сказати.....Коли його помітили і то він схилився і почав тікати ." Ось пряма мова володимира. А Ви шановний неприпускаєте , що може на Ваше подвіря просто зайшов якийсь чоловік справити нужду ,сходити в туалет , а ви його висвітили,і чоловік з ганьби втік щоб ніхто непобачив його достоїнство - Те що було в нього в руках! Та щесьте, вова ,і Надьку напудили.А бідний чоловік типирь і помалому боїться ходити!!!!!!!!!!!!!

2014-05-01 до підтримки за Славця
Як ти мав наувазі і Рябця то він вичислит тебе за суктку,бо я точно знаю,уже пару чоловік вичислив видемо давно не заходив на сайт може булі садит.

2014-05-01 до Росади
Ти що забув про Григу,Щербу і Янчика.

2014-04-30 Сергій Росада - до патріота
Суміваюсь що знайдеться хоч один, хто може відкрито заявити, що він підтримує Славця. Будь-ласка, назвіться, розкажіть за що Ви вийдете захищати голову села ( конкретні приклади).. Хоча не буду відкидати той факт, що такі люди, безперечно, є і їх багато. Проблема в тому, що відкрито захищати ніхто не наважується, бо це автоматично означає, що ця людина - свідомо чи неусвідомлено - брала участь у руйнуванні села ( розпаювання колгоспного майна, поділ земельних ділянок, кража лісу). Найбільше на що здатні ці герої-патріоти - це кричати і залякувати порядних людей... "за что кукушка хвалит петуха ? За то, что хвалит он кукушку"

2014-04-29 петканич до Патріот
то розцінювати як погрози?

2014-04-29 Патріот
Як добре мені надоїш,та ти мене обовязково побачиш.А що до того що ти знаєш хто пише ,я тебе придурку небоюся,а не твої компанії,я не стакими Людьми встічаюсь,а натаке болото як ти і не дивлю!

2014-04-29 петканич до Патріот і Кат
не прикривайтеся під іншими іменами я і так знаю хто це пише, Ваш ІР-адрес відомий, я не займаюся якимись сплетнями, говорю все відкрито і публічно, а Вам слабо показати себе відкрито?

2014-04-29 КАТ
Ти Славцьови і в слідо не варта стати воняку вишнянський!

2014-04-29 Патріот
Що ти хочеш войни,ти її получиш,іза Славця є кому вийти.

2014-04-29 петканич
який голова такі його і підтримують,Янукович давав приказ стріляти у людей на майдані, а Славець дає приказ палити тих хто не згідний з його діяльністьов,між Бельов і Славцьом мож покласти знак рівності,який заставляв який робив майже в одному умі

2014-04-29 Пітримка за Славця!
Пять Людей це не Село,тай кому ти гівно вонячоє нужно.І запомніт з вашої команди і в сна не присниться що хтось із Вас Голова Придурки.

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.