...

На будівництві Бескидського тунелю збільшили кількість вибухів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


На будівництві Бескидського тунелю збільшили кількість вибухів

Як повідомили в головному управлінні колійного господарства Укрзалізниці, зросли темпи проходки. Донедавна проводилося два вибухи за три доби і будівельники проходили до 1,5 м через крихку гірську породу, що потребувала додаткового кріплення. Далі ґрунти стали більш міцні, тож вибухові роботи проводять щодоби і щоразу просуваються вперед на 2,38 м.
На будівництві Бескидського тунелю збільшили кількість вибухів
Раніше повідомлялося, що згідно з контрактом об’єкт має бути зданий в експлуатацію наприкінці 2016 р. Для втілення цього проекту в життя залізниці потрібно було прокласти від східного до західного порталу дорогу через гору довжиною 5,5 км, а біля західного порталу звести тимчасовий міст, яким автотранспорт вивозив би ґрунт, не перешкоджаючи руху поїздів через старий тунель.

На даний час до роботи задіяна служба будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд Укрзалізниці. Фахівці укріплюватимуть армуванням, нанесенням бетонного розчину та геологічною решіткою схили гори, з якої проводилася виїмка 69 тис. м куб. ґрунту. За словами залізничників, це дозволить прокласти вздовж схилу нову колію і таким чином збільшити радіус кривої при підході до тунелю зі східного боку. Внаслідок цього рух поїзда пришвидшиться до 70 км/год. Загалом поблизу західного і східного порталів тунелю та через нього залізничники прокладуть 7 км 550 м колії, електрифікують цю дільницю, встановлять засоби сигналізації і зв’язку.

Довідка

Для України Бескидський тунель має стратегічне значення, оскільки цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також понад 60% транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи.

Тунель був збудований за часів Австро-Угорської імперії 1886 року і на сьогодні є бар’єрним місцем V Критського Міжнародного транспортного коридору, який проходить територією Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України та Росії (Трієст-Любляна-Будапешт-Братислава-Ужгород-Львів), оскільки це єдина одноколійна дільниця на усій його довжині. Через деформацію обробки, руйнування дренажної системи та невідповідність габариту діючим нормативним вимогам тунель вичерпав свій експлуатаційний ресурс.

Новий тунель будується на відстані 30 метрів від існуючого.2014-04-19
переглядів: 844
джерело: закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.