...

Звіту не буде?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Звіту не буде?

Прокурору Міжгірського району
п.Золдун С.П.
90000 смт.Міжгір"я вул.Шевченко,99

До відома та нагляду :
Прокурору Закарпатської області
п.Сидорчук О.О.
88000 м.Ужгород вул.Коцюбинського,2

Копія: Редакція газети"Верховина"
смт.Міжгір"я вул.Шевченка,86

Депутата Міжгірської районної ради
Росади Сергія Васильовича,
с. В.Студений, 406


З А Я В А

Керуючись Конституцією України та Законом України"Про звернення громадян" направляю Вам письмову заяву щодо грубого порушення законодавства про звернення громадян сільським головою с.Н.Студений п.Славець В.Ф.та притягнення його до відповідальності, відповідно до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".

Пройшло вже більше місяця, як 27 лютого 2013 року відбувся майдан у Нижньому Студеному біля сільської ради. Тоді студенці хотіли поговорити з головою сільради про ситуацію в якій опинилося село, і про те як жити далі. І голова, і секретар були відсутніми, говорити не було з ким, то ми написали звернення до голови з вимогою провести збори села 9 березня 2014 року, на яких надати звіт громаді про пророблену роботу за весь період перебування на посаді голови сільради, а це майже 25 років - чверть століття.
В указаний час на зустріч з людьми п.Славець В.Ф. не з'явився. Збори, які того дня відбулися, уповноважили мене звернутися в прокуратуру Міжгірського району та до засобів масової інформації із письмовою заявою щодо порушення законодавства про звернення громадян та законодавства про місцеве самоврядування. Відповідні звернення були підготовлені та направлені до прокуратури Міжгірського району, але станом на сьогодні відповіді я так і не отримав .

Цікавий лист приніс поштар від голови мого села Студений Славець В.Ф., від "02" квітня 2014 року. Це начебто і є відповідь на заяву жителів села з вимогою провести збори і надати звіт про пророблену роботу. Під тією заявою 25 підписів, то цікаво чи кожен з тих хто підписався отримав подібного листа, чи лише я. Та головне зміст: "На вашу заяву від 27.02.2014 року, виконком Н.Студенівської сільради повідомляє, що звіт сільського голови за 2013 рік проводився на відкритій двадцять першій сесії сільської ради шостого скликання від 29 грудня 2013 року." І все... Приходьте в минулому році, я так розумію.

(7. Сільський, селищний, міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів відповідної ради сільський, селищний, міський голова зобов'язаний прозвітувати перед радою про роботу виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін.(Офіційне тлумачення положень частини статті 42 див. в Рішенні Конституційного Суду № 7-рп/99 від 06.07.99))

Коментуючи п.7 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" можна зробити висновок, що Василь Федорович Славець - сільський голова с.Н.Студений всупереч Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та звернення сільської громади від 27 лютого 2014 року самоусунувся від проведення звіту про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами, тоді як, він мав би не рідше одного разу на рік прозвітуватися на відкритій зустічі перед тереторіальною громадою. На звернення громадян надав формальну відписку, а по суті звернення взагалі відповіді не надав, розгляд поданого звернення було проведено із порушенням ст.18 та ст.19 Закону України "Про звернення громадян", а саме подана заява мала розглядатися в присутності заявника, також порушені терміни розгляду поданої заяви (заява була подана 28 лютого 2014 року і відповідь мала бути надана 28 березня 2014 року), тоді як відповідь була надана аж 2 квітня 2014 року. Згідно ст.18 Закону України "Про звернення громадян", громадянин, який звернувся із заявою до органів місцевого самоврядування має право бути присутнім при розгляді заяви, брати участь у перевірці поданої заяви, одержувати письмову відповідь про результати розгляду заяви тощо. Відповідно ст.19 цього Закону органи місцевого самоврядування в межах своєї компетенції та повноважень зобов"язані об"єктивно, всебічно і вчасно перевіряти заяви, письмово повідомляти про результати перевірки заяви і суть прийнятого рішення. Згідно ст.20 Закону України "Про звернення громадян", звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті які не потребують додаткове вивчення, - невідкладно, але не пізніше п"ятнадцяти днів від дня їх отримання.

Таким чином, п.Славець В.Ф. грубо порушив законодавство про звернення громадян (а саме ст.ст.18,19,20 цього Закону), п.7 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в України" та ст.8 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" в якій чітко зазначено, що сільський голова зобов"язаний додержуватися Конституції України і законодавства України, додержуватися права та свобод людини і громадянина та шанобливо ставитися до громадян та їх звернення. Відповідно до ст.212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення за несвоєчасне або неповне надання інформації, інформація, що не відповідає дійсності п.Славець В.Ф. має бути притягнутий до адміністративної відповідальності за вказані діяння відповідно до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" (ст.16 цього Закону).

Виходячи із вишенаведеного прошу Вас провести відповідну перевірку фактів вказаних в змісті поданої заяви та в разі виявлення в діях сільського голови с.Н.Студений п.Славець В.Ф. ознак адміністративного чи кримінального правопорушення вжити заходи згідно КПК України і про результати розгляду заяви та прийняте рішення повідомити мене в установлений законом термін.

З повагою до Вас, депутат Міжгірської районної ради Росада С.В.


Звіту не буде?

Заява з вимогою провести збори від 27 лютого 2014 року.Звіту не буде?

Звіту не буде?


2014-04-05
переглядів: 1547
джерело: Сергій Росада

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2014-04-10 до опришка
Майже Бог небайдужий до простих селян бо Славець на болничному

2014-04-10 до Івана
Іванку всьому свій час,потерпи чуть-чуть тиж великий хлопчик.

2014-04-10 село
нема славця на роботи може звит пише.

2014-04-08 іван
хто ця кандидатура?

2014-04-08 односельчани
Кандидатура є якій Славець не зможе протистояти. Зараз не час її опублковувати.

2014-04-06 Опришок
Я думаю,що Славець має відповісти за все.Цей час прийшов.Чи то буде по закону відбуватися, чи то буде людський суд ,чи то буде Божа кара -це тільки в часі справа.Однак це є незворотній процес.На місці п.Славця я б вийшов до народу впав на коліна та попросив прощення та почав спокутувати гріхи,адже тепер дні Великого поста і можливо народ простив б йому.Слава Україні!Героям Слава!

2014-04-06 прокурор
Сергійку в трумбету му свиснеш

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.