Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Майбутній Бескидський тунель. Є перші 100 метрів!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Майбутній Бескидський тунель. Є перші 100 метрів!

Інженерна споруда пролягатиме на глибині 180 м від поверхні Бескидського хребта. Будівельники спочатку здійснюють проходку на всю довжину верхнього уступу тунелю, а потім почнуть проходку нижнього уступу. Станом на 2 квітня 2014 року виконано роботи з проходки верхнього уступу Бескидського тунелю на довжині 107,86 м, встановлено 97 підпірних арок Наразі, будівельники щодня проходять 2-2,5 м верхньої штольні. Про це повідомили в головному управлінні колійного господарства. Будівельники спочатку здійснюють проходку на всю довжину верхнього уступу тунелю, а потім почнуть проходку нижнього уступу. Після завершення проходки згідно з проектом буде влаштовуватись гідроізоляція та облаштування постійної обробки тунелю. До кінця 2016 року заплановано виконати всі роботи з спорудження тунелю, довжина якого складатиме 1764,5 м. Інженерна споруда пролягатиме на глибині 180 м від поверхні Бескидського хребта. Будівництво було розпочато 29 жовтня 2013 року. Після закінчення проходки фахівцями ПрАТ «БА Інтербудмонтаж Україна» залізничники прокладуть колії, мережі зв’язку та електрифікують цю дільницю. Новий тунель буде обладнано сучасними приладами робочого та аварійного освітлення, вентиляцією, відеонаглядом, контрольними датчиками визначення рівня шкідливих газів та постійним моніторингом внутрішнього стану. Крім того, буде встановлено засоби пожежної безпеки та система антикорозійного захисту. Фінансовим планом Львівської залізниці на 2014 рік на будівництво Бескидського тунелю передбачено фінансування в сумі 382 млн грн, з них: за рахунок коштів залізниці 113,7 млн грн; за рахунок коштів ЄБРР – 268 млн грн. Нестача кредитних коштів ЄБРР для будівництва тунелю складає близько 80 млн дол США. Для фінансування робіт з будівництва тунелю у повному обсязі Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) погодився надати додаткові кредитні кошти у сумі 55 млн євро під державну гарантію. Довідково Для України Бескидський тунель має стратегічне значення, оскільки цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також понад 60% транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи. Тунель був збудований за часів Австро-Угорської імперії 1886 року і на сьогодні є бар’єрним місцем V Критського Міжнародного транспортного коридору, який проходить по території Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України та Росії (Трієст-Любляна-Будапешт-Братислава-Ужгород-Львів), оскільки це єдина одноколійна дільниця на усій його довжині. Через деформацію обробки, руйнування дренажної системи та невідповідність габариту діючим нормативним вимогам тунель вичерпав свій експлуатаційний ресурс. Новий тунель будується на відстані 30 метрів від існуючого.2014-04-02
переглядів: 763
джерело: Час Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.