«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Все тайноє стане явним


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Все тайноє стане явним

Найбільше коментарів на "Міжгірському порталі" зібрав пост "Студений просипається", що свідчить про те, що назва відповідає дійсності, і Студений дійсно просипається і село чекає на зміни в своєму житті.
Врахувавши думку людей села, висвітлених в коментарях, а також виконуючи уповноваження зборів сільської громади від 9 березня, вчора я подав до прокуратури Міжгірського району 3 заяви, які стосуюються нашої життєдіяльності.

Перша заява до відома прокурора, це інформаційний запит до голови Н. Студенівської сільради щодо питань які прозвучали за зборах 9 березня, а саме:

-надати інформацію про кількість земельних ділянок в га, що знаходяться в урочищі "Рибник" та урочищі "Квасовець":
- уточнити якого цільового призначення ці земельні ділянки, їх місцезнаходження ( в межах населенного пункту або поза межами населенного пункту);
- кому конкретно виділені земельні ділянки, особам, які не проживають в селі, і для яких цілей;
-яка кількість об"єктів нерухомості була приватизована за період Вашого головування, яким чином і хто є власником цих об"єктів (зокрема магазин біля "Гершка" та будівля дитсадку біля школи);
-яка кількість грошевих коштів отримана від приватизації цих об"єктів і куди ці кошти були направлені?
Також прошу Вас надати мені ксерокопії рішень Н.Студенівської сільської ради з питань які вказані вище.

У другій заяві я попросив прокурора вплинути на сільського голову с. Н.Студений п. Славець В.Ф. щодо проведення звіту про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі.

Третя заява по матеріалам зібраним Щубер Федором Дмитровичем, такого змісту:

Керуючись Конституцією України та Законом України "Про звернення громадян" направляю Вам заяву щодо законності закриття кримінального провадження №12013070110000133, по якому здійснювалось досудове розслідування старшим слідчим СВ Міжгірського РВ УМВС України майором міліції Курятник М.М. за ст.191 ч.2 ККУ та кримінального провадження №12013070210000072, яке здійснювалося старшим слідчим СВ ЛВ на ст.Мукачево УМВС УКраїни на Львівській залізниці підполковником міліції Звонар Г.Ю. за ст.191 ч.1 ККУ та проведення перевірки з питань, які зазначені в змісті заяви нижче.
На мою думку досудове розслідування здійснювалося поверхово, рішення про закриття було прийняте завчасно, по справі № 12013070110000133 працівники слідства Міжгірського РВ УМВС спромоглися не допитати заявника по заяві, а саме Щубер Ф.Д., по якій було порушено кримінальне провадження, котрий звертався до слідчого про приєднання наявних в нього матеріалів та інших документів.
Крім питань, які були в заяві № 20/ п від 08.02.2012 року п.Щубер Ф,Д. (голови координаційної ради РГФ "Апологет" з ОГП і ДК) щодо вчинення сільським головою Н.Студенівської с/р п.Славець В.Ф. ознак кримінального правопорушення, а саме привласнення грошевих коштів шляхом завищення вартості виконаних робіт, там також були зазначені порушення земельного та лісового законодавства, але ці питання в ході досудового розслідування СВ Міжгірського РВ УМВС з незрозумілих питань не вивчалися, не надавалася правова оцінка і з цих питань не були допитані багато людей в тому числі і я.
А тому прошу Вас провести відповідну перевіркущодо питань, які були зазначені в заяві за № 20 /п від 08.02.2012 року п.Щубер Ф.Д. ,а саме в якій йшлося про наступне:
-з наданої інформації Н.Студенівським сільським головою п.Славець В.Ф. до РГФ"Апологет" з ОГП і ДК стало відомо, що Н.Студенівська сільська рада виділина земельні ділянки 8 особам, які не проживають на території сільської ради, як в межах населенного пункту, так і поза межами з порушенням земельного законодавства, а тому є потреба в перевірці правоохоронними органами щодо законності виділення земельних ділянок на території Н.Студенівської сільської ради.
-з наданої інформації Н.Студенівською с/р окремих рішень для ознайомлення мені стало відомо, що 23 червня 2011 року на сесії Н.Студенівської сільської ради було прийнято рішення № 9 "Про перевозку лісу" в якій було заборонено перевозку лісу дорогами,які знаходяться на балансі сільської ради, але дане рішення не було виконано і в результаті дороги були пошкодженні важковаговими автомобілями, чим завдано значної шкоди громаді села. З цього питання є також потреба в перевірці правоохоронними органами фінансово-господарської діяльності Н.Студенівської сільської ради.
-з наданої інформації Н.Студенівською с/р нам стало відомо, що 30 грудня 2012 року депутатами Н.Студенської с/р було прийнято рішення про приміювання голови Н.Студенівської с/р п.Славець В.Ф. за бездоганну роботу та всіх працівників апарата виконкому сільської ради. На мою думку а також на підставі окремих нормативних документів таке рішення має прийматися тільки в тому разі,коли дана особа виконує свої обов"язки бездоганно і не має протягом останнім п"яти років ніякого дисциплінарного, адміністративного та кримінального покарання.З інформації, яка була надана Н.Студенівською сільською радою п.Славець В.Ф. притягався неодноразово до адміністративної відповідальності. Тобто з цього питання є також потреба в перевірці як правоохоронними органами, так і фінансової та податковою інспекціями.
-з інформації, яка надійшла від Н.Студенівської сільської ради стало відомо,що снігоочистку сільських доріг проводилось силами сільської ради, а саме трактором МТЗ-80, який належить мешканцю с.Н.Студений п.Миголинець М.Ф., але дороги ніколи не очищувалися вказаною технікою і взагалі була проблема з очисткою сільських доріг взимку. А тому є необхідність в перевірці фінансово-господарської діяльності Н.Студенівської сільської ради з цього питання, а саме чи складалась яка-небудь угода з власником трактора, чи є акти виконаних робіт, чи виплачувалися йому грошеві кошти, чи можливо тільки списувалися гроші і привласнювалися Н.Студенівською сільською радою.
-з наданої інформації Н.Студенівською с/р в 2013 році проводився ямочний ремонт дороги в с.Н.Студений силами Міжгірського РайДУ, але я особисто не бачив, що цього робили і дійсно ямочний ремонт здійснювався. А тому також є необхідність в проведенні перевірки з цього питання як правоохоронними органами, так фінансової інспекції.
- з наданої інформації , яка надійшла з Державної екологічної інспекції в Закарпатської області ,з Територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки у Закарпатській області, з ДП "Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств" стало відомо, що на території Н.Студенівської сільської ради проводилися і проводиться заготівля деровини ПП Немеш І.В., ПП Вишневським Е.А., ПП Кришінець І.В., ПП Боричок І.В., ПП Лехман Я.М., які в грубій формі порушували і порушують природоохороне законодавство, порушують вимоги Санітарних правил в лісах України, Правила відтворення лісів, Правила рубок головного користування в гірських лісах України, а також перевозили заготовлену деровину через охоронну зону магістрального газопровода (в даному випадку трелювали ліс через магістральний газопровод без облаштованого переїзду) на території Н.Студенівської сільської ради, таким чином грубо порушують Правила безпечної експлуатації магістральних газопроводів, що в результаті може привести до надзвичайних подій. З даного питання були неодноразові звернення до вищеперерахованих контролюючих органів, але через всеукраїнську корупцію в рядах цих управлінь звернення розглядалися поверхово і формально. А тому є необхідність в перевірці дотримання природоохоронного законодавства та інших законодавчих актів під час заготівлі деревини окремими суб"ектами господарювання (а саме, які вказані вище) на території Н.Студенівської сільської ради та законність видачі лісорубних квитків ДП "Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств" та в першу чергу Філії "Міжгірське ЛАГ", яке зобов"язане контролювати дотримання природоохоронного законодавства.
Виходячи із вищенаведеного прошу Вас провести перевірку по наведеним фактам в змісті моєї заяви, розгляд поданої заяви провести в моїй присутності згідно ст.18 Закону України "Про звернення громадян" надавши можливість долучити документи та матеріали, опитати голову координаційної ради ГРФ"Апологет" з ОГП і ДК Щубер Ф.Д. (контактний телефон його:(050) 432 28 19, який розполагає як інформацією так і документами з багатьох питань, опитати сільського голову с.Н.Студений п.Славець В.Ф., який є безпосереднім виконавцем окремим рішень та дій, опитати працівників міліції Міжгірського РВ УМВС, які здійснювали перевірки з вищезгаданих питань і формально та поверхово здійснювати розгляд звернень, а також здійснити інші дії, що зазначені в цій статті, про прийняте рішення прошу повідомити мене в установлений законом термін.Сподіваюсь що відповіді на всі питання, які є у жителів Студеного будуть надані. Новостворений загін самооборони, до якого вхожу і я, готовий допомагати правоохоронним органам в пошуку істини.2014-03-18
переглядів: 1708
джерело: Сергій Росада, депутат Міжгірської районної ради

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.