...

Кайла в президенти. Чорна гора.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Кайла в президенти.   Чорна гора.

Новина про призначення першим заступником прокурора області івана Кайла зробила багато шуму по цілому Закарпаттю. Ось кілька коментарів під новиною на одному з закарпатських сайтів:

сокирниця-хуст 2014-03-12 / 12:57:43
ВІРА В МАЙДАН , ЛЮСТРАЦІЮ І ЧЕСНУ ПРОКУРАТУРУ - ПРОПАЛА ПОВНІСТЮ! КОМУ ПРИЙШЛА В ГОЛОВУ ПОКЛАСТИ КАЙЛА ЗАСТУПНИКОМ? ЦЕ СИГАРЕТНИЙ КРИШЕВАТЕЛЬ , КОНТРАБАНДИСТ, І КОРУПЦІОНЕР.ІЗ ВЛАСНОГО ПРИКЛАДУ: ВІН ВИКЛИКАВ У ПРОКУРАТУРУ БІЗНЕСМЕНІВ ВРУЧАВ РАХУНКИ ЯКІ ТРЕБА ОПЛАТИТИ, І НАЗНАЧАВ ТЕРМІН ОПЛАТИ. ТЕПЕР УЖГОРОДЦІ ЧЕКАЙТЕ- У ВАС ГРОШЕЙ БІЛЬШЕ!
ДЕ ЛІВИЙ СЕКТОР І САМООБОРОНА?. МАЙЖЕ НОРМАЛЬНО І ЇХ ПРИКУПИВ КАЙЛО.
Гуцул 2014-03-12 / 12:06:38
Піздєц!!! І за що стояв Майдан??? Люди добрі таких бандюк в зами прокуратури області це цинізм вищої марки!!! Кайлу місце на нарах!!! справа Нагірного по Хусту і є робота його рук!!! Де правий сектор чи Самооборона???
постерігач 2014-03-12 / 13:40:11
Призначення Кайла - це знакова подія не тільки в прокурорських справах, але й у всіх Закарпатських органах теперишньої влади. Це означає єдине - нічого не зміниться, тільки прізвища, правду шукати - собі вийде дорожче і без грошей до влади не підходь на крок. Кайлу треба сидіти так тихо - щоб й не чути було, а він іде на значне підвищення. Ховайтеся підприємці, корупціонери всіх рівнів - за ваші гроши любе питання. Ганьба тим, хто висуває, погоджує й призначає!!!!


Не на жарт стривожився і Федір Щубер, голова ГО «Апологет». Федір направив аж два звернення до генерального прокурора України, голові Закарпатської обласної ради, голові Закарпатської ОДА, координатору громадського руху «Правий сектор» у Закарпатській області, голові громадського руху «Правий сектор» та народному депутату Чумаку В.В.
У першому написав таке: «Ця людина шокувала не тільки мене, але і всю закарпатську громадськість. Це просто жах, і якщо такі люди будуть працювати в органах прокуратури як п. Кайло І. Ю., тоді скоро назріє другий майдан. Люди отямтеся! Що ви робите? Мені цікаво як громадянину України, хто його рекомендував на цю посаду? З джерел, які надійшли до нашої організації, кандидатуру запропонував п. Лунченко В. В. –голова Закарпатської ОДА, якщо це так то прошу Вас негайно відмінити свої кадрове рішення і розпочати службове розслідування відносно п. Кайла І. Ю. щодо його діяльності в органах прокуратури. Я особисто знаю цього чоловіка ще з роботи слідчого Виноградівського РВ УМВС, далі слідчого прокуратури Виноградівського району».
А у другому зверненні додав трохи фактажу: «Одну із подій, які відбувалися навколо п. Кайла І. Ю., коли він працював слідчим Виноградівського району, хочу навести для підтверження своїх слів. Коли в 2003 році я працював оперуповноваженим карного розшуку Виноградівського РВ УМВС України в Закарпатській області, 2.01.2003 року в 15 годині надійшла заява до Виноградівського РВ УМВС від неповнолітньої Д., 23.05.1985 року, мешканки с. Матієво про те, що близько 1:00 ночі, знаходячись у кафе-барі «Європа» смт. Вилок, в банкетному залі її згвалтували невідомі особи. Шляхом ОРМ особи були встановлені, опитані, про скоєний ними злочин розказали і вину свою визнали без будь-яких непавомірних дій з боку міліції. Всі особи були затримані і дали відповідні свідчення. Зібрані матеріали по справі були направлені слідчому прокуратури п. Кайло І. Ю., який всіх осіб відпустив і, наскільки мені відомо, справа була закрита з невідомих причин. Після чого відбулися дивні речі, а саме: офіціанта з кафе-бару «Європа», який був єдиним свідком цього згвалтування, вбивають при невідомих обставинах. До сьогоднішнього дня вбивство цього офіціанта не розкрито. А тому, виходячи з вищенаведеного, прошу здійснити по вказаних вище фактах додоткову перевірку на законність закриття кримінальної справи слідчим райпрокуратури П. Кайло. І. Ю. щодо згвалтування неповнолітньої та на причетність затриманих осіб по згвалтуванню до скоєння вбивства офіціанта з кафе-бару «Європа»
Тому ще раз підкреслюю: позитива в роботі Кайла – 0, тільки один негатив. Будь-якого мешканця чи підприємця Виноградівського району спитайте про цю особу, і він вам розкаже. Я особисто буду спрямовувати всіх мешканців Закарпаття до несприйняття такої кадрової політики на території Закарпатської області, тому що вона несе за собою масові збурення людей.
А тому прошу Вас відмінити наказ на призначення заступником прокурора Закарпатської області п. Кайла І. Ю., провести службову перевірку щодо його діяльності в органах прокуратури та по результатах перевірки звільнити його з органів прокуратури».
Ось такий, як виявилося, популярний племінник у Онисько Надії Степанівни, головного лікаря Виноградівської ЦРЛ. З огляду на вищенаведене, може поговорите, Надіє Степанівно, з племінником, най би йшов із посади, не збурював народ у піст. Та й з прокуратури за одно, від гріха подалі. Він вам колись допоміг, тепер ви йому.2014-03-16
переглядів: 1864
джерело: Володимир Мочарник. Газета "Чорна гора"

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.