...

Комісія з питань захисту прав дитини розглядала питання щодо неналежного виконання батьківських обов’язків.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Комісія з питань захисту прав дитини розглядала питання щодо неналежного виконання батьківських обов’язків.

Серед соціальних питань, які потребують вирішення на рівні районної державної адміністрації, є завдання законодавчого забезпечення захисту прав підростаючого покоління.
Сьогодні, за дорученням голови райдержадміністрації Василя Щура, заступник керівника району Володимир Голодняк провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. Крім чергових планових питань, які потребують рішення комісії, а саме: надання дозволів на відчуження майна, яким користуються неповнолітні; надання дозволу про доцільність станів піклування над неповнолітніми дітьми; про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав, розглядалися і питання, що потребували негайного реагування цього колегіального органу, а саме: питання щодо неналежного виконання батьківських обов’язків (батька і матері) громадянами Фединишинець Петро і Фединишинець Мар"яни по відношенню до виховання та утримання своїх неповнолітніх трьох дітей, меншому з яких лише шість місяців. А причиною цього є прихильність батьків до «зеленого змія», на що вони і витрачають кошти, які отримують від держави на соціальний захист своїх дітей, так як самі ніде не працюють.

Є надія, що після сьогоднішнього засідання, батьки змінять своє відношення до дітей, так як, на думку членів комісії, ще не все втрачено.2014-01-29
переглядів: 1008
джерело: MRDA © 2013.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.