«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

На Міжгірщині запрацювала ІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа (ФОТО)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


На Міжгірщині запрацювала ІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа (ФОТО)

6 лютого 2013 року, на високогірній спортивно-оздоровчій базі Європейського університету «Едельвейс», що знаходиться в с. Верхнє Студене Міжгірського району Закарпатської області відбулося урочисте відкриття правоосвітнього заходу – ІІІ Всеукраїнської зимової правничої школи, що проводиться Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України спільно з Європейським університетом та за участі Міністерства юстиції України.

У ході відкриття з вітальними промовами перед учасниками заходу виступили декан юридичного факультету Європейського університету, голова Координаційної ради при Міністерстві юстиції України Андрій Бутенко, директор Проекту USAID «Правова країна» Інна Топал, головний спеціаліст Управління координації правової роботи та правової освіти Департаменту реєстрації та систематизації нормативних актів, правоосвітньої діяльності Міністерства юстиції України Дмитро Йора, провідний спеціаліст Головного управління юстиції у Закарпатській області Владислав Товтин, начальник Міжгірського районного управління юстиції Анатолій Цімбота та інші.
Метою школи є підвищення практичних та теоретичних знань молодих юристів у галузі права, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих правників із практиками, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.
Школа проводиться в форматі серії теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів, адвокатів, суддів та професійних тренерів з особистого розвитку.
Учасниками заходу є активні студенти-юристи, керівники та актив юридичних клінік, члени студентського самоврядування юридичних навчальних закладів та факультетів, молоді юристи.
Нагадаємо, що ІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа триватиме до 11 лютого 2013 року.


фотоНа Міжгірщині запрацювала ІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа (ФОТО)

фотоНа Міжгірщині запрацювала ІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа (ФОТО)


2013-02-09
переглядів: 901
джерело: повідомляє http://transkarpatia.net/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

свіжі коментарі:
(верхній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.