...

Вставай, мила моя, вставай!!!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


Вставай, мила моя, вставай!!!

Шановні студенці, земляки мої!

Аналізуючи стан економіки в державі, стан захисту прав та інтересів громадян в Україні, відповідність нашого життя та здоров"я рівню европейських стандартів ми можемо сказати, що цей стан відповідає первинно-общинному ладу.

За 20 років нашої незалежності ми тупцюємо на місці і не зможемо зрушити з нього. Чому так відбувається? Є багато чинників та причин цього регресивного стану. Але основне- це наше небажання та відсутність віри в те, що ми здатні на краще. Має бути по перше любов до Господа Бога, любов до ближнього, щоб він дав сили та промисел Божий та віра в свої сили і в те що ми хочемо зробити.
Ми маємо себе поважати та заставити поважати цю владу, яка останніми роками зневажає нас, не прислуховується до наших вимог, вона спекулює та маніпулює нашою свідомостю, нашою терплячістю і своєю бездіяльностю.
Ви самі на власні очі можете засвідчити те, що робиться в селах Нижній та Верхній Студений сільським головою п.Славець В.Ф. щодо Вашого покращення вже сьогодні. Людина, яка вже більше 20 років є сільським поводирем на мій погляд не виконую свої обов"язки щодо виконання соціально-економічної програми на селі.
Робочих місць не створено, доріг немає, газу не має, дороги не освіщені, життя та здоров"я студенців не покращується, ліс вирубується і тим самим погіршується екологічна безпека, все дихає на ладан.

І тому, якщо ми хочемо жити краще, йти вперед шляхом цівілізованого розвитку, йти в Европу, пропоную підготувати заяву до сільського голови п.Славець В.Ф. щодо проведення загальних зборів сільської громади, на якій вимагати прозвітуватися перед сільською громадою про проведену роботу сільського голови та сільських депутатів згідно Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та зібрати підписи всіх мешканців сіл Нижній та Верхній Студений на підтвердження Вашого бажання. В разі незадовільної роботи сільського голови та депутатів сільської ради прийняти рішення про дострокове припинення їхніх повноважень згідно закону України "Про місцеве самоврядування". Тільки таким чином ми зможемо впливати на сьогоднішні процеси, які відбувається у Вашому селі. Тільки тоді, коли ми будемо наводити европейський порядок в кожному куточку нашої України і безперечно починаючи з себе особисто ми зможемо розраховувати на краще життя, якщо не наше, то хоч наших дітей та внуків, тому що вони нам такої бездіяльності не простять.

До Европи всі разом.

З повагою - Ваш земляк Федір Щубер


Дорога - суцільніі ями.Вставай, мила моя, вставай!!!

Ліс -вирубано, знищеноВставай, мила моя, вставай!!!

Потічи не для форелі, а для трелювання лісу.Вставай, мила моя, вставай!!!

Приміщення колишнього дитячого садочка - теперішній вигляд. Проданий садочок.

???

???
2014-01-02
переглядів: 1841
джерело: Щубер Федір Дмитрович

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2014-01-01 Щубер Федір Дмитрович
Шановні студенці,земляки!!!Вітаю Вас та Ваші родини з Новим 2014 роком!

2013-12-30 ВАСЯ, ЧАО!
ВАСЯ, ЧАО! Ось саме зараз, Василь Федоровичу, хробаки почали їсти душу твою. І не питай у онколога звідки в тебе та страшна хвороба. Вже пізно. Бандерівців, тварино, знаєш? Вони вже дістали свої шмайсери, тому онкологія, це так - невеличка толерантність. А насправді, дорога до пекла тобі і тобі подібним вже оплачена кров"ю патріотів. Ми будемо стояти на узбіччі і підсвічувати факелами, щоб ти раптом не помилився разом із твоєю кодлою...І не проси помилування, не вимолять, ні діти, ні жінка. Чао, Вася, ЧАО...

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.