...

Мешканець Луганщини, що скоїв серію крадіжок, перебуватиме під вартою


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


Мешканець Луганщини, що скоїв серію крадіжок, перебуватиме під вартою

Мешканцю Луганської області, який в період 30 серпня по 6 вересня 2018 року скоїв серію крадіжок на території с. Пилипець Міжгірського району, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

При цьому, судом обрано підозрюваному альтернативну міру запобіжного заходу - заставу в розмірі 40 тис грн.

Як встановлено в ході досудового розслідування, затриманий, протягом тижня (з 30 серпня по 6 вересня 2018 року), скоїв шість крадіжок майна та грошей місцевих мешканців з їх приватних помешкань та автомобілів на загальну суму близько 130 тис грн.

Затримали 31-річного чоловіка «на гарячому», після чергової крадіжки.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч. 1,3 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно поєднана з проникненням у інше приміщення.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснюють слідчі СВ Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області.

Довідка

Згідно із санкцією даної статті, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до шести років.2018-09-10
переглядів: 513
джерело: прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(13):

2018-10-02 підараси
готуйти компроиати один наодного може хтось лишиться,хто буде захищати з моіх знайомтх він сам такий.

2018-10-02 Народ
злодійню 2019р будеме каструвати .

2018-10-02 2019
Докіт Буде красти лісник Рошко Мішко із Вже ухижі усьо замебльовав ниву купив кожний день зілище Олега Юртина повний хащов діловов шістков лиш надлітат із Верхнього Бистрого вул Рози Лаптевої Ур Повчова увечері о 10 00 годин апункт прийома краденого лісу. На пилорамі у Ціпана Андрія

2018-10-02 Готуйтеся
В 2019 буде кара навас падати.

2018-10-02 Лісник
Сночи три зіли хащі украли із села Верхній Бистрий ур.Повчова Фитько віз Фосову хащу Тислевич зілища І Інвалід психічний Пачкало Олег Юртин Із Під Млак Віз Пачкало Олег Юртин краде і нибоїться бо дурний на голову і ріже хащу на свої пилорамі назарінку іщиі другі пилорами забезпечує лісом краденим і Барна із Хилов у долі

2018-10-02 Неісключено
Юля призидент вистраюйтесь ушеренгу сосати,но товам непоможе.

2018-09-30 Позор
Ви що ідіоти прицепилися до Буришина невже ви май більшого корупціонера та злодія, лісокрадів кілько їх є в нашому районі і не такі як Буришин всіх їх треба розкуркулити як більшовики робили з бідним народом ,а ці нахаби всі ліси які претки охороняли для нащотків ця псота всьо знищила над цим подумайте.

2018-09-30 Будришин
Буду сосати соленики

2018-09-30 Пилип
Підер най іде вагони розгружат а не краде

2018-09-14 Шпатер
За жону не переживай а меч на себе лист бляхи та тікай)

2018-09-14 Воняку
Дістане твоя жона)

2018-09-14 П
Бо шпатарь бринькат йому тому і ялинці дає

2018-09-11 1
А як мож було недогадатися, тко краде. Вуттіть тко приїде ( з Лугандонії) - то почти всі злодії. Нащо їх пущаєте сюди. Ми гибнемо на фронті, а вни туй красти в людей приїжжают. Та чомусь їх не берут войовати, а пущают туй красти. Міжірці, бутьте уважні, бо кить бдете дуже довірчими та лишитеся не лиш без біціклів, а й бес трусів. Посторонній підозрілий в селі - нарас в поліцію! А прокуратура уже молодці, що гімили го.

свіжі новини:
(пилипець)

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.