Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

У Представники Московського патріархату планують захоплення церкви Київського патріархату


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


У Представники Московського патріархату планують захоплення церкви Київського патріархату

Управління Закарпатської єпархії Української православної церкви Київського патріархату оприлюднило офіційну заяву з приводу підготовки силового захоплення храму Різдва Пресвятої Богородиці в с.Пилипець представниками Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату.

Як йдеться в заяві, 31 липня 2018 року Управління Закарпатської єпархії УПЦ Київського патріархату отримало з достовірних джерел інформацію про те, що представники Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату, планують 08 серпня 2018 року здійснити силове захоплення храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Пилипець Міжгірського району, релігійна громада якого ще у 2015 році змінила своє підпорядкування, вийшовши зі складу Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату, та приєдналась до Закарпатської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

Враховуючи неодноразові спроби дестабілізувати ситуацію в с.Пилипець збоку представників Московського патріархату на Закарпатті, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій закликав керівника Хустської єпархії УПЦ Московського патріархату митрополита Марка (Петровція) та духовенство даної єпархії відмовитися від задуманого плану дій щодо силового захоплення вищевказаного храму.

В управлінні нагадують, що "подібний конфлікт у 2015 році вчинили священнослужителі Хустської єпархії УПЦ Московського патріархату, привізши із собою велику кількість так званих "тітушок" до с.Пилипець, які в свою чергу побили та виштовхали з храму ключара та настоятеля-священника".

"Звертаємося до усіх представників УПЦ Московського Патріархату на Закарпатті, та нагадуємо, що Господь не в силі, а в правді! А правда за релігійною громадою Свято-Рождества Богородиці храму с.Пилепець, яка відповідно до чинного законодавства України змінила своє релігійне підпорядкування. Відповідно, церковна споруда с.Пилипець, яка побудована на честь Різдва Пресвятої Богородиці, беспосередньо належить громаді, яка її будувала, а не керівникам єпархій чи будь-кому іншому. Офіційно також повідомляємо, що по даному факту Закарпатська єпархія УПЦ Київського Патріархату звернулась до влади та правоохоронних органів з метою попередження злочинних дій зі сторони представників Хустської єпархії УПЦ Московського Патріархату".2018-08-01
переглядів: 689
джерело: прес-служба Закарпатської єпархії УПЦ КП

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(13):

2018-08-06 Правдонька
Моліться чилядко пекло та фукусіма в горах

2018-08-06 філарет
і коли вже те захоплення буде а то ці дурні писаки лем по пяні херню пишуть то про план шатун і руську весну тепер вже придумавуть і руську осінь

2018-08-03 Вася
Дурак ти пистати про релыгыйны питання.

2018-08-03 до васі
цензурні слова то гріх,і на сторінці церкви.

2018-08-03 ???
не треба писати нецензурно, бо то ганьба

2018-08-02 людино
Якщо ти не знаєш що означає скосноє рамено на хресті тоді з тобою всьо зрозуміло який в тебе розум.

2018-08-02 123
Не грішім,а молімся один за одного інакше не спасемеся. Зло від лукавого, а любов від Бога.

2018-08-02 вася капелан
філаретівські самозванці не пройдуть коли буде захват даної церкви може я би виєбав яку небуть парафіянку від філарета

2018-08-02 Позору
Тогды покладь на церкву кривославний хрест.

2018-08-02 Позор
Що незнаєш відки маєш христянство,що Володимир княз Київський крестив Русь католицьку?Виучи історію та будеш знати хто твої претки були ,чому мадярському Мілану ся підчиняєш не Шевчуку Українському що тото не такий католик на твій розсуд. Чому Мілан не ішов на свято крещеня русі,коли ми прийняли хрестянство ніхто понятья немав про католицизм,а Московія найся залишає там де є то є фашісти вони вбивають нас,у нас буде незалежна канонічна церква УКРАЇНСЬКА та може іти зрозумієш що ти українець то приєднаєшся.

2018-08-02 до гітлера
Московський патріархат прийшов з Сталіним.На Закарпатті була є і буде ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКА.

2018-08-01 Гітлер
Хто признавав київський патріархат?

2018-08-01 пилипчанин
Борються кизматики за православію,але на церкві хрест греко-католицький.Вертайтеся шановні до віри предків-будете спасені,покайтеся.

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.