...

Жінка, підробивши документи, продала чужі земельні ділянки


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село пилипець


Жінка, підробивши документи, продала чужі земельні ділянки

Завершено досудове розслідування та прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жінки, котра обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.4 ст. 190 та ч.4 ст. 358 КК України, тобто придбання права на майно шляхом обману вчинене за попередньою змовою групою осіб у особливо великих розмірах та використання завідомо підробленого документа.

Зокрема встановлено, що жінка, діючи за попередньою змовою з іншими особами, знаючи, що вона не отримувала земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у приватну власність в урочищах «Пасіка» та «Імхатий» на території Пилипецької сільської ради, заволоділа правом власності на земельні ділянки загальною площею 0, 5860 га.

Вона виготовила завідомо підроблений офіційний документ - державний акт на право приватної власності на землю, звернулася до приватного нотаріуса та виготовила нотаріально завірені фотокопії вказаного підробленого документу.

У подальшому, обвинувачувана виготовивши усю технічну документацію у квітні 2016 року, зареєструвала право власності на зазначені земельні ділянки у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Вже у травні 2016 року, вона підписала договори купівлі продажу земельних ділянок, тобто здійснила їх продаж.

Таким чином, спричинила матеріальну шкоду на загальну суму 2 млн 100 тис грн гривень, з яких Пилипецькій сільській раді на суму 1 млн 614 тис грн. і решта майже 500 тис. грн. - приватній особі.2018-02-06
переглядів: 1436
джерело: прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2018-08-18 ОленЮ
ПРИПЛИВИСЬ,ХТОТЯ дурнЮ ЛЬЮФО СПАСЕ догаздовавись із дружбаном думалисьте що відмиєте тото що вивер на вибори невдалося підеш і ти зним ЮФО разом бандюгани,землицев бисьте торговали газди типерь Пилипець порозумівся майже вас обох треба судити підери,убльюдки.

2018-02-25 !!!-!!!!!
Недовірливість-це маяк мудриця, але він може розбитися об нього! Хто починає з того, що всім вірить,закінчує тим,що кожного вважає шахраєм ! Довіряй лише тим,хто може втратити стільки ж,скільки ти сам !!!-!!!!!

2018-02-25 Оленю
ПРИПЛИВИСЬ , ХТОТЯ дурнЮ СПАСЕ ,я нинакого неподивлю лишти лапки блиснут ,хочеш переконайся.

2018-02-11 Слідчий
Треба буде порівняти Цяйликові декларації за цей і минулий рік та тоді побачимо.У ного у власності є землі з хащов.А Гойчучка,що думала,що все так буде???Типирь з "бандов" най ся розхльобуют.

2018-02-11 Стригальні
А кілько цяйлик продав землі людської, чого не пишете.

2018-02-07 Генштаб
у же і 18 річних відправляють у Ато які були місяць на учебці скоро безпредел

2018-02-07 ПС
Ростріляти паскуду

свіжі новини:
(пилипець)

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.