...

Турецька фірма відкрила на Воловеччині асфальтний завод


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Турецька фірма відкрила на Воловеччині асфальтний завод

Він вироблятиме 260 тонн асфальту на годину

У понеділок, 2, жовтня, відбулося відкриття нового асфальтного заводу, збудованого на околиці Волівця турецькою автодорожньою компанією ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». На сьогодні це найпотужніший завод на Закарпатті, який спроможний виробляти 260 тонн асфальту на годину.

Весь асфальт іде на потреби ТОВ «Онур», яке виграло тендер на капітальний ремонт дороги державного значення «Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я». Завод почав роботу сьогодні зранку, а до кінця дня дорожники встелили суцільним шаром асфальту більше півтора кілометри від перевалу над Волівцем у напрямку Нижніх Воріт. При тому, що вони працюють навіть не на 50 відсотків своїх можливостей. Якби «Онур» міг оперативно забезпечувати свої потреби всіма необхідними витратними матеріалами, то «проходив» би п’ять і більше кілометрів дороги на день. Компанія дуже добре зарекомендувала себе в інших регіонах, вона капітально відремонтувала в Україні вже більше тисячі кілометрів доріг. А відтепер робитиме якісні дороги й на Закарпатті.

Як уже повідомлялося, востаннє капітальний ремонт траси «Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я» робили в 1974 році. Фінансування теперішніх робіт здійснюється за рахунок «дорожнього експерименту» (перевиконання Закарпатською митницею ДФС планових показників).2017-10-03
переглядів: 1015
джерело: Закарпатська ОДА

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(9):

2017-10-06 Л-не
А що Хила так часто возит лабату Сернючку

2017-10-05 медведчук
хилі радимо міст засипати бо в щору не пустимо

2017-10-05 Атаманюк Ю.В
Я краду діловий ліс із Лопушного і Майдана роспилюю на свої полорамі у Верхньому Бистрому продау дошки і бруси за дорали ау ДлГ відправляю тех.сировину.

2017-10-05 пак
лем жіжми нам на визор пустав

2017-10-05 Атаманюк Ю
нащо вам дороги ходіт гінняні у чіжмах

2017-10-05 голвиха
бо коли вже в лопушному форель з хилою міст голвканин засиплют злодіїї

2017-10-04 сусід до дороги
ти довбалику-гієно ніяк не вспокоїшся, нероблять погано, роблять теж погано, а сам скільки уже земель прижменививсь як депутат сільської ради, покійного брата повністю обобравись

2017-10-03 дорога
скільки грошенят відмиють.

2017-10-03 депутат
Коли дороблять дорогу в с. Лопушне,чи опят головиха піпише акт за винагороду.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.