«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

16 вересня лісівники краю масштабно відзначили в Ужгороді 25-річчя вирубки лісів Закарпаття


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


16 вересня лісівники краю масштабно відзначили в Ужгороді  25-річчя вирубки лісів Закарпаття

Жителі Закарпаття прекрасно знають, що такий багатий і красивий ліс в їх області - заслуга не тільки природи. За цим стоїть довга й кропітка праця місцевих лісівників - працівників Закарпатського ОУЛМГ та підпорядкованих лісгоспів. 17 вересня лісівники святкують своє професійне свято, однак цього року Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства виповнюється 25 років! І цілий тиждень в лісгоспах не вщухають телефони і приходить поштарка з вітальними листівками - лісівники приймають вітання. Сьогодні, 16 вересня, в Боздоському парку відбулися урочистості з нагоди професійого свята людей, які віддано працюють на благо збереження флори і фауни!
Працівників та ветеранів лісової галузі краю вітали зі святом та нагороджували голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, керуючий справами виконавчого комітету Закарпатської облради Юрій Гузинець, ну і звісно головний лісівник управління Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга.
Із 1992 року у Закарпатті функціонує Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства, яке в 1995 році підпорядкувало собі лісогосподарські підприємства. Саме з цих часів починається новий часопис ведення лісового господарства Закарпаття і роботи лісівників. Першим начальником був Микола Бігун, а першою працівницею, яка була влаштована на роботу - прекрасна Вікторія Лавринович!
У свій час начальниками були - Федурця Іван Юрієвич, Ледней Василь Іванович, Цубера Василь Іванович, Мурга Валерій Іванови, Фізик Ігор Васильович, Липчей Михайло Степанович.
У нинішнього начальника Закарпатського обллісомисливсгоспу Валерія Мурги багаторічний трудовий шлях в лісовому господарстві й починався він із посади майстра лісу, помічника лісничого, а потім лісничого Буштинського ДЛГ. Тепер він головний лісівник, вдруге начальник ЗОУЛМГ і за ці роки твердо переконався в тому, що запорука довголіття і успішності лісгоспу - це професійні, віддані своїй справі люди.
- Дуже радий, що зустрічаю це свято з такою командою лісівників, бухгалтерів, економістів і вартових лісу. Нехай я десь можу здатися занадто суворим, але я прихильник того, щоб працівники лісової галузі були універсальними фахівцями. У нас не ділять обов'язки, працівники готові замінити один одного, а не бути спостерігачами. Разом ми працюємо над вдосконаленням лісової галузі, виїжджаємо на посадки лісу, один одному допомагаємо, - відзначив Валерій Іванович.
Ліс росте, лісівники невтомно трудяться над створенням лісових угідь Закарпаття. Хоча по лісовим вимірюванням 25 років - це не багато, адже ліс росте по 100 років і більше, однак сьогодні облуправління динамічно розвивається, гідно виконує всі покладені на нього завдання і цьому колективу з 47 чоловік допомагають й лісівники області. Відтворення, охорона і захист лісів, промислова діяльність, мисливське господарство - основні напрямки, і по кожному з них - стійка позитивна динаміка.
У обллісомисливгоспі склався професійний і згуртований колектив, в якому - сплав молодості та досвіду. Люди приходять сюди усвідомлено і трудяться десятками років.
«Коли я чую, як шумить молодий ліс, посаджений моїми руками, я розумію, що живу не дарма», - до слів Надії Юріївни Зварич, безперечно, приєднається кожен працівник лісового господарства. Понад десять років тому вона прийшла в лісгосп молодим фахівцем. Робота сподобалася, залишився, всі ці роки працює відповідально і з душею. Тому по праву разом із чоловіком Володимиром Івановичем вважаються одними з кращих, і вже багато років працівників лісового відділу вищого класу.
Прокладання лісових доріг, охорона лісів від незаконних рубок і збільшення площі лісів – це пріоритетні напрямки роботи ЗОУЛМГ, адже ефективне ведення лісового господарства, реалізація біоенергетичного потенціалу українських лісів, широке використання природозберігаючих технологій у лісокористуванні неможливі без розвитку лісової інфраструктури. Сьогодні робота лісівника повертає авторитет і є високооплачуваною, цікавою та престижною, шкільні лісівництва розвиваються, а це значить, що кількість лісівників зростатиме, а лісовими угіддями буде кому опікуватися, примножувати їх. Лісівники та лісова охорона – постійно на варті Закарпатських лісових кордонів!


16 вересня лісівники краю масштабно відзначили в Ужгороді  25-річчя вирубки лісів Закарпаття

16 вересня лісівники краю масштабно відзначили в Ужгороді  25-річчя вирубки лісів Закарпаття

16 вересня лісівники краю масштабно відзначили в Ужгороді  25-річчя вирубки лісів Закарпаття


2017-09-25
переглядів: 992
джерело: Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(17):

2017-09-30 лікар
шкода что леся з гоційков не в майці у чупа а то масаж нема кому робити і грибами купаючих забеспечити

2017-09-27 !!!!!
чуп і дві вілли варт покласти а ти цурошков і здохнеш

2017-09-27 ситарь
на квасу готеля не буде ай шалаш а в чупа виросте ще одна віла

2017-09-27 торунци
мельнекіський знайшов 60 кіл грибів

2017-09-27 лісник-сторож
багато було поліції

2017-09-27 анця уборщиця
тото такий зийло злодій такий краде дошки дрива наліво та на право

2017-09-27 ситарь
молодець яка тепер ванну будут по двісті пядесят гри веб з чоловіка

2017-09-26 Меблик с
Чуп злодій будує готель на квасу там буде з юдінков пянов жити там повний гарем буде приходіте буде весело

2017-09-26 Дякую
Що пережеваєте за ?

2017-09-26 питання
коли вже кругляк будут возити з бірками???

2017-09-26 Валерій Мурга
москаль лисий як гори у ур.Повчова село Верхній Бистрий

2017-09-26 Лісник
Нема тут ні одного лісівника,-це зборище дрібних князьків- лісозаготівельників.Шкода тих ветеранів які виростили ліс цим нищівникам.

2017-09-25 Бачу
Піонерів.А де комсомоли????

2017-09-25 Піонер
Слава піонерам ? Бандюганам слава! Слава!!!Слава!!!Слава!!!

2017-09-25 Слуга народа
Пиньки залишили,всьо вкрали лісники-бандюгани.

2017-09-25 ВУДГАДАЙТЕ
ХТО ВКРАВ БУЛЬШ ЛІСА?

2017-09-25 піонери
но повний піпець.візначають скільки хащі вкрали.піонерія.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.