...

"Комітет порятунку лісу" заснували на Срібній Землі


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаттяОстаннім часом величезного суспільного резонансу набирає питання незаконної вирубки лісів.

Для прикладу, можна взяти ситуацію в сел Сімерки, що на Перечинщині.

Завдяки місцевим жителям та активістам громадських організацій «ДОСТА-Закарпаття», «Армія гідності-Закарпаття», ЦК «Азов» вдалось призупинити незаконну вирубку лісу в даній місцевості.

Через цей та ряд інших скандалів репутація Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарств сильно впала в очах суспільства, адже активісти довели, що до розкрадання лісу причетні лісники. Така ситуація стурбувала навіть головного лісника Закарпаття. Оцінивши ситуацію, Валерій Мурга ініціював створення спільного з громадськістю органа, який має виробити та реалізувати дієві механізми припинення розкрадання лісових багатств краю.

Таким органом став «Комітет порятунку лісу», в який увійшли активісти та волонтери, а також представники Держлісгоспу. ГО «ДОСТА – Закарпаття», ГО «Армія гідності – Закарпаття» та ЦК «Азов» створили штаб протидії лісовому свавіллю, який буде координувати співпрацю лісників та громадськості.

Закликаємо ВСІХ: громадські організації, активістів, волонтерів та небайдужих до долі природи краян долучатись до новоствореного руху. Разом ми сила!

Телефон «гарячої» лінії Штабу – 0954278376.2017-05-18
переглядів: 1053
джерело: “Національний Корпус” Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(11):

2017-05-28 Пилипчинцю
Кориспонденте долбаний гімно за тобов вонит алкоголіку долбаний гаті на тобі вонят бидло ходячоє лишися пити на брунешафт , пишеш за гентешів ,за дяків які книгу ніколи в руках не тримали за тамадів знатних на всю Україну лишися дурниць пиши Василю щось путньоє бо читати противно твою чехарду дебіле.

2017-05-27 Дирбаку
непорти пийзаш і невони завтра, а дідови повідом, щ о йеш н...й.

2017-05-25 Марія Дмитрівна
хаща була і буде , набуде нас , буде нове покоління

2017-05-25 Іван
Я возив хащу,а дале лічив,а дале назад возив і буду возити.А нащо ми тогди лічити?

2017-05-25 обіцяю
що правда переможе мені криші п....й неборе.

2017-05-25 новоселиця
новоселиця неспит хащася возит деся дыли люди шо пыдскакували задорогу боятся бо дриво ым недадут вирубати аще ы ...нее в навоселици людий грыш ым цына куми

2017-05-25 НП
Дербак Микола злодій і підарас

2017-05-20 еколог
Дербаку прийдеться вудкладати бабки оби при потреби и тут "гасити"проблеми,так-що активисты не тиряйтеся а доит грошовитого директора.Вун як простытутка дае всим лыш обиму давалы красти

2017-05-18 Правозахисник
Те саме зробіть, будь ласка, і в Міжгірському районі, бо тут влади нема - рубають далі.Ганьба!!! Лиш Ви можете допомогти.

2017-05-18 Поцілунок
цьомик

2017-05-18 убд
Атаманюк чистилище району на нари собаку

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.