«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

"Лісоагро" держпідприємство на Закарпатті через суд змусили сплатити майже півмільйона грн за порушення при рубці дерев


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Суд задовольнив позов Державної екологічної інспекції у Закарпатській області до державного підприємства “Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств”.
У ході планової перевірки державного підприємства “Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств”, проведеною в 2016 році, Держекоінспекцією у Закарпатській області були виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства при проведенні лісозаготівельних робіт на окремих ділянках, зокрема незаконне вирубування дерев, пошкодження дерев до ступеню припинення росту, незадовільне та несвоєчасне очищення місць рубок від порубкових залишків тощо. За результатами перевірки проведено розрахунок збитків, заподіяних лісу, на загальну суму 424708,14 гривень та виставлено претензію.

Оскільки державне підприємство не відшкодувало в добровільному порядку суму збитків, то Держекоінспекцією у Закарпатській області було заявлено позов до суду щодо примусового її стягнення.

Господарський суд Закарпатської області, розглянувши справу, вирішив позов Держекоінспекції у Закарпатській області задовольнити повністю. Відшкодування шкоди на загальну суму 424708,14 гривень зарахувати до спеціальних фондів місцевих бюджетів Свалявської міської, Воловецької, Дубівської, Тересвянської селищної рад, Скотарської, Щербовецької, Розтоцької, Підполозянської, Гукливської, Дусинської, Сусківської, Плосківської, Тибавської, Березниківської, Руськополівської, Добрянської, Тернівської, Тереблянської, Тарасівської сільських рад2017-01-25
переглядів: 948
джерело: Державна екологічна інспекція у Закарпатській області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2017-01-27 Мішко
Чи много варгунови привезли бензину? Тай солярк нині прийду

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.