...

Закарпаття – в полоні снігу, краян просять подбати про заходи безпеки


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Закарпаття – в полоні снігу, краян просять подбати про заходи безпеки

4-5 січня територією Закарпаття пройдуть сильні, подекуди дуже сильні, снігопади. Як наслідок, на дорогах – ожеледиця та снігові замети. Також на більшій частині регіону посилення вітру 15-20, в горах подекуди до 25-30 м/с, хуртовини.

Отож, Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до всіх громадян проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.

З оголошенням попередження про можливі снігові замети, ожеледицю необхідно обмежити пересування вулицею, лише у виняткових випадках виходьте з будинків. Не слід подорожувати близько рекламних носіїв та ліній електропередач. Також варто триматися подалі від розлогих дерев, адже при сильних поривах вітру ці конструкції можуть пошкодитися й травмувати людину.

За умов поганих погодних умов – ожеледиці, снігових заметів – особливо треба бути пильним водіям. Намагайтеся не обганяти машини, особливо коли на лівій смузі лежить сніг, ожеледиця. Не гальмуйте різко на слизькій дорозі, адже авто стає некерованим. Не забувайте про пішоходів. При наближенні до пішохідних переходів, знижуйте швидкість, адже людина може поковзнутися і впасти.

При сильних снігопадах автомобілем можна рухатися тільки центральними дорогами і трасами. Забороняється відходити від машини за межі видимості. Зупинившись на дорозі, подайте сигнал тривоги переривчастими гудками; підніміть капот або повісьте яскраву тканину на антенну; чекайте допомоги в автомобілі. При цьому можна залишити мотор працюючим, відкривши скло для забезпечення вентиляції й запобігання отруєнню чадним газом.

При русі через перевали, водіям великогабаритного транспорту слід обов’язково обладнати колеса автомобілів ланцюгами проти ковзання.

У період сильних снігопадів прохання до мешканців прибирати власний автотранспорт із вулиць, для безперешкодного руху аварійно-рятувальної техніки, не перекривати проїжджі частини доріг та під’їзди до будинків!

Небезпечно цими днями буде й в Карпатах, де через снігопади й хуртовини, прогнозується ІІІ (підвищений) рівень лавинонебезпеки, в гірських районах області існує загроза зсувів снігу на дороги.

Отож, для любителів гірського відпочинку за погіршення погодних умов краще взагалі утриматися від походів на високогір’я. Похід у гори – це не прогулянка парком. Подібні подорожі супроводжуються чималим ризиком: заблукати, зірватися зі скелі, потрапити під лавину тощо. А це нерідко завершується трагічно. Аби гірська мандрівка не перетворилася на жахіття, перед виходом у гори туристам необхідно обов’язково зареєструватися в найближчому рятувальному підрозділі, повідомляють в У ДСНС України у Закарпатській області.2017-01-04
переглядів: 1098
джерело: http://zakarpattya.net.ua/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(6):

2017-01-05 Юра
То добрі жулики а із виду не скажеш

2017-01-05 Могда лопушне
Ти Машка правду кажеш за БОЛОШИКА ія з миковов у нього була що правда болошик запросив до себе друга ШПРІЦА так нас перли щосьме перділи що гет кіт утік з хижі ШПРІЦ тоже сильний БОГАТИР має 40 дівки заказуйте послугу аще БОЛОШИК має два чумадани доларів спрятані під яблінков коло пса знакомство в нього в Ужгороді в білім домі з САВЧЕНКО дівки схаменітся

2017-01-04 Машка лопушне
Ци чулисьте бистрянські дівчата за болошика стрибунця файний пацан робит в обехесі подруга в нього Ольга фреймут старший інспектор ОБХС 15000 зарплати я з ним мала діло лемтер пуло в нього 38 см дуже нехарь у нього велика кажут що света з бистрянки з ним мала діло типирь за ним умират попробуйте не пожалуєте налічку має постоянно

2017-01-04 Сусід
Василь юрович провірте злодія-підараса лобура василя майстра який відгружає пиловник апо бумагах техсировина та набиват жеб злодій не митий сякої паскуди давно в соймах не било зайди йобаної бензин украв від глеби чи в курсі директор ДЛГ

2017-01-04 Альберто Анастазія
Ниська рано десь коло 5 годин пішли два тракторики горі на Пилипець. Єден малинько опустив лопату а єден поза ним з лопатов у найгурішному положеню шпарив. на перевалі подобовецькому та по санаторіях калимили цілий динь по пилипцьови та подобівцьови та на матачові а пак перед нічов ся вертали та опят так єден ішов та мало гріб а єден поза ним як гоншик із лопатов горі. Та туй вам і європа. головноє шо міжгіря ся світит а мордор у головах як був так ся і лишив. ся дикість звязана с тим шо уборшицю в садик принимат на роботу голова райради. придурки а не народ

2017-01-04 квартира
Зніму в Міжгірї 1 або 2 км квартиру. Якщо хтось має інформацію, то прохання повідомте.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.