...

Підприємці-деревообробники заблокували рух лісовозів (ФОТО)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Підприємці-деревообробники заблокували рух лісовозів (ФОТО)

У такий спосіб місцеві підприємці протестували проти вивезення деревини

У вівторок, 20 грудня, місцеві підприємці та населення Рахівщини перекрили рух лісовозів у селі Видричка, які вивозять деревину за межі району.

Як стверджують люди, директор ДП «Рахівське ЛДГ» В.Приступа не реагує на звернення місцевих підприємців та з невідомо яких причин, чи то через власні інтереси відправляє лісопродукцію за межі району без аукціонних торгів.

Також, зі слів протестувальників, до блокування спричинилося те, що через недбале ставлення до своїх службових обов'язків лісничого Устеріцького лісництва в селі Видричка було підтоплено більше двох десятків дворогосподарств.

Недбале ставлення до роботи підтвердило Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства, що здійснювало перевірку на підставі звернення депутатів Видричанської сільської ради.

Перекривати дорогу і зупиняти лісовози у Видричці обіцяють доти, поки В.Приступа, який, як стверджують блокувальники, працює вже рік без контракту, не забезпечить сирровиною місцевий лісопереробний бізнес.


Підприємці-деревообробники заблокували рух лісовозів (ФОТО)

Підприємці-деревообробники заблокували рух лісовозів (ФОТО)

Підприємці-деревообробники заблокували рух лісовозів (ФОТО)


2016-12-21
переглядів: 1282
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2016-12-22 ландий
Берится до дербака повушиника та засадит го в буцегарню бо через його недбалисть в мене на пилорами згорило 40кубикув дощок цинних порид яки я там сохраняв та сушив для продажу за бакси

2016-12-22 Чупачупс
Відкрийте роти зависники диванні

2016-12-21 атаман
молодці рахівчани треба і у міжгірю так зробити адже наш барна за місяць перекидае злодію ковіьиця та валентині тисячі кубиків лісу за хабарі збираймося і ходімо друзі

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.