«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

У Дубовому провели в останню путь учасника АТО Миколу Федоришина


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У Дубовому провели в останню путь учасника АТО Миколу Федоришина

24 жовтня селище Дубове, де народився і виріс Микола Федоришин, провело свого сина-Героя в останню путь.

З початку року 35-літній Микола Федоришин служив гранатометником у складі 128-ї бригади у зоні бойових дій як контрактник. 12 квітня цього року під час несення наряду біля шахти Бутівка під Донецьком ворожий снайпер вцілив бійцю у щелепу. Врятували життя чоловіка хірурги клініки ім.Мечникова м. Дніпро. Операція була доволі складна, адже важка куля снайперського калібру розбила скулову кістку й зупинилась у основі черепа, тож, щоб дістати її, кілька хірургів одночасно оперували бійця дві години. Та все ж кулю вийняли, і вже через день Микола прийшов до тями.

Вже наприкінці квітня чоловік повернувся до родини на Тячівщину. Вдома, у присілку Ракове (Вільхівці), на чоловіка чекала дружина та троє дітей, а у Дубовому – рідна матір.

Кілька тижнів чоловік побув вдома, однак самопочуття не покращилось. Почались проблеми з кишечником. Поправити здоров’я бійцю намагались у Мукачівському госпіталі, згодом він проходив реабілітацію у санаторіях. До останніх днів Микола боровся за життя. Однак 22 жовтня серце мужнього воїна АТО, люблячого чоловіка, батька трьох дітей та дорогого сина Миколи Федоришина зупинилось. Причиною смерті лікарі назвали страшну недугу - гострий панкренекроз.

Мати бійця Василина Федоришин забажала, аби її син спочивав на кладовищі у рідному селищі.

Тому тіло чоловіка перевезли з Ракова, де останні 15 років жив з дружиною та дітьми, до Дубового, де він народився й виріс.

Відтак, 24 жовтня на подвір’ї дому матері загиблого прошла похоронна процесія.

Розділити біль втрати з рідними загиблого та провести воїна-земляка в останню путь прийшли односельці, рідні, знайомі, сусіди... Приїхали і керівники районної влади, жителі навколишніх сіл, товариші по військовій службі, громадськість. Всі вони несли вінки, квіти, тримали в долонях поминальні свічки.

Заупокійну службу відправили сім священнослужителів – протоієреї Володимир Барна, Василь Селебинка, Юрій Магей, Юрій Дудаш, Василь Магурський, Михайло Григанич та Іоан Петровці.

Після молебню прощальне слово мав селищний голова Василь Носа.

Відтак траурна процесія вирушила на селищне кладовище. Обабіч дороги школярі з квітами в руках стали на коліна та утворили живий коридор.

Героя поховали під залпи військового салюту. Пам’ять про Миколу Федоришина завжди житиме у серцях його земляків. Слава герою!


У Дубовому провели в останню путь учасника АТО Миколу Федоришина

У Дубовому провели в останню путь учасника АТО Миколу Федоришина

У Дубовому провели в останню путь учасника АТО Миколу Федоришина


2016-10-26
переглядів: 1596
джерело: tyachiv.com.ua

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.