...

На Закарпатті СБУ "накрила" лісівників за "порцією" хабара і з розкладеними грошима хабарів з підрозділів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Закарпатті СБУ

Співробітники спецпідрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБ України в Закарпатській області спільно з обласною прокуратурою та військовою прокуратурою викрили корупційний ланцюг з числа посадовців лісогосподарської галузі краю, які налагодили систему поборів з підприємців за надання дозволів на вирубку лісу на виділених ділянках та його експорту.


Про це повідомляють джерела Закарпаття онлайн у правоохоронних органах.

Посадовці запровадили схему, за якою отримували хабарі з місцевих підприємців та відпускали ліс на продаж за документами підконтрольної комерційної структури, що не мала жодного відношення до вирубки лісу. Без реальних досліджень і перевірок, грубо порушуючи законодавство з охорони праці видавалися дозволи на техніку й допускалися працівники приватних підприємств до проведення небезпечних робіт на лісосіках.

Також встановлена причетність до цієї оборудки чиновника Управління Держохоронпраці.

11 жовтня правоохоронці затримали "на гарячому" посадовців лісогосподарської галузі під час отримання 6 тисяч гривень чергового " траншу" неправомірної вигоди від одного з підприємців. Під час обшуків в одному зі службових кабінетів були виявлені ретельно розкладені кошти хабарів зі структурних підрозділів, від яких вони були отримані.

Наразі затримані четверо посадовців. Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368. Невідкладні оперативно-слідчі дії тривають.2016-10-11
переглядів: 1194
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2016-10-18 2017
НАБУ буде шманати район, пишіт на Львів на злодійню там їх офіс буде їм легше .Будут скарги прїдут шкорше

2016-10-16 1234
Коли у репинному вйде лісник вівчарь на роботу бо не мож піти у хащу бо Брошняк із свойими цімборами бандітами не дає рубати . Щоб дале сисю нашу хащу продати із панством.ВЕРНІТ юртина кучму він добрий лісник но його чмирит Злодій у законі Брошняк

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.