Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Вирубка лісів.Тиск та перевірки


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Вирубка лісів.Тиск та перевірки

Вирубка лісів – останнім часом ТОП-тема для багатьох засобів масової інформації. Медійний простір просто кишить повідомленнями про незаконні схеми та «чорну» деревину. І поки журналісти виводять винних на чисту воду – спритні ділки продовжують займатися улюбленою справою. На початку серпня ми вже розповідали як на Рахівщині камери спостереження зафіксували вантажівку, заповнену по вінці непромаркованою деревиною хвойних порід. Вартова КПП №2 на околиці Кобилецької Поляни, що належить до Великобичківського лісомисливського господарства покинула місце роботи, коли в той час авто спокійно перетнуло пункт пропуску. За недбальство працівницю звільнили, натомість на керівництво почали тиснути з перевірками державні служби.2016-10-11
переглядів: 789
джерело: М-студіо

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.