...

Майстра лісу, який допустив незаконну рубку, засуджено до 1 року ув'язнення


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Майстра лісу, який допустив незаконну рубку, засуджено до 1 року ув'язнення

Вироком Хустського районного суду майстра лісу Березівського лісництва державного підприємства «Хустське лісове дослідне господарство», який допустив незаконну рубку, засуджено до обмеження волі строком на 1 рік з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном на 1 рік.

Майстер лісу обґрунтовано обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч.1 ст. 367 КК України - службової недбалості, що завдала істотної шкоди охоронюваним законом інтересам держави, тобто у вчиненні злочину.

Встановлено, що майстер лісу Березівського лісництва державного підприємства «Хустське лісове дослідне господарство», у 2014 році, будучи працівником правоохоронного органу - лісової охорони, службовою особою, яка здійснює захист і охорону лісу від самовільних рубок, допустив проведення місцевими мешканцями самовільних рубок та заподіяння державним інтересам матеріальної шкоди.

Зокрема, майстер лісу надав усний дозвіл на здійснення вирубки місцевому мешканцю, який хотів придбати 20 м.куб. деревини та здійснив за неї оплату.

Проте, через відсутність контролю з боку майстра лісу і з його мовчазної згоди, місцевий мешканець самовільно незаконно нарубав додаткові 22 ялини кубомасою 56 м.куб.

При цьому майстер лісу, знаючи про це, протокол про вчинення лісопорушення щодо останнього не склав, арешт на незаконно здобуту лісопродукцію не наклав, особу, винну в лісопорушенні не затримав та керівництву чи в правоохоронні органи про вказаний факт не повідомив.

Свою вину колишній вже майстер лісу повністю визнав, щиро розкаявся і отримав покарання у виді обмеження волі строком на 1 рік з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном на 1 рік.2016-09-23
переглядів: 1512
джерело: прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(17):

2016-10-07 до лопушнян
Но шо лопушняни полковник взяв дорогу пид себе треба бабла а вам шофера брила в рило и досвидос

2016-10-06 пічкарька
А коли хила вижине лісника юртина оби не крав репинську хащу він нич не робит лиш уночи краде хащу принемайте міри він бідняків грозит за дрива міліцію визиват а із злодіями пє по кафе моглиб йому злодії мило купити бо вонячий ходит гнойом

2016-09-28 Хаща
Дійсно треба лишити дербака, в озеро і лишити його там, ногтема.

2016-09-27 офіс
лишіться директора він і так дуже много грошей в чимодані відвіз на Київ за конкурс, а тепер ще треба відвести за призначення. не собі чоловік старається і ворує а для благого діла, тому лишіться чесного і достойного чоловіка.

2016-09-27 мешканкаГаврушового звору
Пане директор каже Иванчик що лиш ви ще не взяли в рубци пайку,бо вже други свое забрали,починаючи з боркатого черленого та кончаючи очкатим шуриком.То е безрозмирний вагаш бо по билету 16кубикув диловои,а повезли вже 10 раз по 16,може дасть бог що и нам жителям щось останеся як наситяться пани.Пане директор покриваетесь народом та вибиваете через народ рубки,а нам залишаеся лише гниляки тай суччя. Пора наводити зцим порядок.

2016-09-26 полянець
Аж на то пушло то ти пане директор вудорви зад вуд крусла та пуйди в Гаврушов звур та подивися що там в рубций натворив пяний кошут Иванчик

2016-09-26 тоже експерт
думаву що камера яка фіксує рух лісовозів по тереблянській ріці уже давно стоїть і все пише і прийде час і сися інформація вистрілить в інтеренті як грім і буде дуже недобре від сього і прокурорам і директорам і лісникам-егерям

2016-09-25 ха-ха-хашнику
Микола Юрович як ви висловлюетесь може ходить в шуби,але вам подлабузникам таке не свитить,особливо тоби голубятнику ваську- егерю,ти було,е,и будеш чмом недочиненим,засранцем якого держит Дербак як родака.Як говорять розумни люди"рожденный ползать летать не будет"

2016-09-25 ха ха ха !!1
поклади собі придурку камеру в спальні біля жінки ліс як рубали так і буде рубатись ти хоть спи біля смерек, треба збільшити вирубку лісу а то щось маловуто вирубується !!! Слава Україні !!!!! ха ха ха !!!!!

2016-09-25 експерт
всі незаконні рубки припиняться, якщо на блок-посту біля вїзду в Чорну Ріку покласти онлайн камеру і фіксувати весь рух незаконно зрубаної деревини. от тоді злодії з нацпарку реально запириживають за свої незаконні прибутки

2016-09-25 Попадинець Андрій
ліс як рубався так і буде рубатись, фішки гружені кругляком як їздили так і будуть їздити, ви завидники звоніть хоч самому президенту від того нічого незміниться, а ви болвани як сосалисте лапу так і будете далі сосати хоч лопніть ХА ХА ХА !!!! хто ходив в шубі той і далі буде ходити а хто бігав з задом голим той так і залишиться голий читайте і завидуйте ХА ХА ХА ХА ХА ХА !!!!!!!!!!!!!

2016-09-25 Народ
Дербай номер -1 в районі.

2016-09-25 до чорноричцив та слободян
Не коментуйте,а звонить в полицию та на урядову горячу линию,не давайте пидорасни наживатися на вашому богатстви,члени им в вонучи писки, а не наживу

2016-09-25 Чорна Ріка
В Чорінй Ріці вчора тоже санітарно та нещадно рубали та так що лидве в лісовоз залізло

2016-09-25 Будришин
Майстер лох. Треба ділитися.

2016-09-24 З Свободи
З Свободи нині ціла фішка гружена кругляком вищого сорту їхала. Странно як вдається санітарнов рубкою найкращі стволи смереки рубати? Не зря науковці нацпарку дослідження роблять... Добре що машина пофографірована і фотки відправлені куди треба!

2016-09-24 Хаща
Дербак Микола в урочищі Розтока Національному парку на півтора лімона по цінах 2013 року нагаздував і нич.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.