«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Збереження екології та автентики Карпат вважаю своєю соціальною місією.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Збереження екології та автентики Карпат вважаю своєю соціальною місією.

Сили діяти у цьому напрямку мені додає співпраця з іншими громадськими організаціями та активістами, що небайдужі до цієї теми.
Перед зустріччю з Міністром я зустрілася з Міхаелем Бромбахером, головою європейського департаменту Франкфуртського зоологічного товариства.
На разі ми плануємо спільну з Українське товариство охорони птахів за підтримки Frankfurt Zoological Society наступну експедицію в Карпати, яка проходитиме по кордону Україна-Румунія.
У цій поїздці ми плануємо провести розслідування щодо знищення Карпат з румунської сторони, зустрітися з румунами, щоби послухати їх думки і переживання щодо того, що вони вже втратили свої Карпати, і таким чином пригорнути увагу до знищення Українських Карпат, які ще можна врятувати.
Якщо прослідкувати активність лісорубів, то складається враження, що бензопила запрацювала вдвічі активніше, тому експедиція в Румунію більш ніж актуальна – вона наглядно покаже, до чого ми можемо дійте, якщо термінове не почнемо збереження і відновлення Карпат.
Немає важливіших речей за збереження своєї екології та природних багатств. Ми, як суспільство, маємо бути не просто ознайомлені з проблемою, а повинні об’єднатися задля вирішення цієї проблеми.
P.S. На фото - румунські Карпати2016-09-13
переглядів: 989
джерело: Ruslana Lyzhychko

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-09-18 Хаща
Злодій Дербак никола-підарас все робить для розширення території парка, не вистає на хабарі

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.