...

На Хустщині домагаються скасування дозволів на незаконну вирубку близько 700 дерев на площі майже 3 га


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Хустщині домагаються скасування дозволів на незаконну вирубку близько 700 дерев на площі майже 3 га

Хустською місцевою прокуратурою з метою попередження незаконної вирубки деревини заявлено позовну заяву про скасування дозволу та лісорубного квитка, виданого ДП «Хустське ЛДГ» на суцільну санітарну вирубку близько 700 дерев, загальною кубомасою біля 780 куб.м. деревини на ділянках площею майже 3 га.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області, встановлено, що в ході первинного відводу земельних ділянок під суцільну санітарну рубку на території одного з лісництв працівниками ДП «Хустське ЛДГ» було занижено кількість ліквідних дерев на понад 50 дерев, що призвело до заниження кубомаси ліквідного запасу деревини більш ніж на 50 куб.м.

У зв’язку з чим Хустською місцевою прокуратурою заявлено позовну заяву до суду про скасування дозволу на проведення суцільних санітарних рубок, який наданий ДП «Хустське ЛДГ» у частині проведення суцільних санітарних рубок на ділянці вказаного лісництва та скасування як незаконного лісорубного квитка на суцільну санітарну вирубку лісу на ділянках загальною площею близько 3 га, на якій знаходиться близько 700 дерев.

Також місцевою прокуратурою, з метою забезпечення позову подано заяву про заборону на проведення рубок на вказаних ділянках.2016-09-06
переглядів: 775
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.