«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

У ВИНОГРАДОВІ ЗАТРИМАНА ВАНТАЖІВКА ІЗ ЛІСОМ...


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


У ВИНОГРАДОВІ ЗАТРИМАНА ВАНТАЖІВКА ІЗ ЛІСОМ...

Сьогодні члени громадського формування "Апологет" з ОГП і ДК ,які здійснювали громадський моніторинг в нічну пору доби на дорогах району запримітили вантажівку,що рухалася в м.Виноградів з лісом.
Як стало з джерел інформації в подальшому відомо,що даний грузовий автомобіль було затримано начебто працівниками поліції для перевірки щодо законності перевезення ділової деревини та її порубки.
Щоб отримати достовірну інформацію із офіційних джерел Виноградівське РГФ "Апологет" з ОГП і ДК звернулося із інформаційним запитом до ГУНП в Закарпатській області щодо законності затримання поліцією "лісового" грузовика та наявність відповідних документів на ділову деревину хвойної породи.
Т.в.о.начальника ГУНП в Закарпатській
області п.Довгунь С.З.
88000 м.Ужгород вул.Ф.Ракоці,13
Щубер Федора Дмитровича
мешканця с.Дротинці вул.Севлюшська,32
Виноградівський район Закарпатська область
голови КР Виноградівського РГФ "Апологет"
з ОГП і ДК,представника ЗМІ (журналіста)
І Н Ф О Р М А Ц І Й Н И Й З А П И Т
в порядку ст.ст.5,14,19 та ст.20 Закону України "Про доступ до публічної інформації"
По наявній інформації Виноградівського РГФ "Апологет" з ОГП і ДК в ніч з 11 на 12.08.2016 року працівниками поліції на території Виноградівського району затримана вантажівка із лісом,а саме грузовий автомобіль марки Камаз з причепом на якому знаходилась ділова деровина.
Вказаний грузовий автомобіль був затриманий і доставлений до будівлі Виноградівського відділення поліції.
А тому з метою уникнення надання недостовірної інформації в ЗМІ,спростування чи підтвердження отриманої інформації та керуючись Конституцією України та Законом України "Про доступ до публічної інформації" направляю Вам інформаційний запит Виноградівського РГФ "Апологет" з ОГП і ДК та представника ЗМІ для надання інформації з наступних питань,а саме:
- кому належить транспортний засіб та причеп до нього,а саме грузовий автомобіль марки КАМАЗ ;
- наявність дозвільних документів на ділову деревину та порода лісоматеріалів;
- посада ,прізвище ім"я та по батькові працівниками поліції,яким було зупинено грузовий автомобіль ,затримано та доставлено до приміщення Виноградівського відділення поліції;
- яке лісове господарство реалізувало ділову деровину(якої породи) і яку саме кількість кубометрів складає вантаж ділової деревини;
- яке прийнято рішення після перевірки даного вантажу працівниками поліції Виноградівського відділення поліції;
Запитувану інформацію надати письмово в п"ятиденний термін за адресою 90353 с.Дротинці вул.Севлюшська,32 та на електронну скриньку :schuberfd@gmail.com
З повагою
Представник ЗМІ Ф.Д.Щубер
12.08.2016 року
Неконтрольована вирубка лісів і експорт української деревини для України стали серйозною проблемою. Серед основних причин, що спонукають населення незаконно вирубати ліс – безробіття і низький рівень життя.
Традиційно найбільше від вирубки лісів потерпають ліси в українських Карпатах. Причина цьому – величезний запас лісу в регіоні. За офіційними даними, лесомасиви займають близько 16% всієї території країни. Це майже 11 мільйонів гектар лісів. 40% з них припадає на західну Україну, де вирубка досягла масштабів екологічного лиха.
Основні причини зайнятості населення в незаконній вирубці лісів зрозумілі – соціально-економічний стан українців не найкращий, і з кожним роком ситуація тільки погіршується. Не сприяє поліпшенню рівня життя і девальвація національної валюти. У сільській місцевості західних регіонів ситуація особливо гостра.
За даними Держслужби зайнятості рівень безробіття там зашкалює: в Івано-Франківській області 23,5 тис. осіб, у Львівській області 37,1 тис. осіб, у Закарпатській 14,5 тис. людей. Утім, значно більше в лісоповалі винна низька оплата праці в регіоні та по країні в цілому, яка змушує людей йти на «приватні», а на ділі часто незаконні, підприємства по вирубці дерева і первинній обробці – т. зв. лісопилки.
А поки люди, як уміють, заробляють на шматок хліба, від випилювання лісу страждають заповідні та рекреаційні зони, руйнуючи тим самим і унікальну екосистему, і туристичний потенціал країни.
Раніше ліс сплавляли річками і возили вузькоколійкою, але пізніше для здешевлення процесу доставки дерева від цього способу відмовилися. Тепер дерево до підприємств підвозять перевантажені «лісовози-КамАЗи» з додатковими причепами, в результаті чого дороги на Закарпатті просто не існує – ями сягають 40 см завглибшки.
Але розбиті дороги, якими більше неможливо проїхати легковим автомобілем, тільки частина проблеми. Дерева на Закарпатті зміцнюють не тільки береги річок, але і гори, і їх вирубка, в результаті, призводить до потопів, зсувів та інших стихійних лих в регіоні.


У ВИНОГРАДОВІ ЗАТРИМАНА ВАНТАЖІВКА ІЗ ЛІСОМ...


2016-08-13
переглядів: 1443
джерело: Прес-служба РГФ "Апологет"

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2016-08-19 Хаща
Головний лісокрад Дербак М залишився директором НПП Синевир, злодії в захваті. Дякуємо, непідкупнмй ви наш дядя Гєна Москаль, це ще один ваш помайданський здобуток у справі покращення життя жителів Міжгірщини. Тепер відпочивайте в НЕВАШІЙ базі Камянка.

2016-08-15 длг-ХИЛІ
Звернення провести негайну перевірку в майданському л-ві ур. Гашка негайно якщо ні то звонок на гарячу лінію прекратит рубку куди ви дивитесь...???

2016-08-14 ПРАВДА
Скоросний інтернет..(ВОЛЯ)!

2016-08-13 Із Села Лопушне
Се Від Атаманюка Юри

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.