«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Лісничий відмовився дати інтерв’ю щодо вирубки лісів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Лісничий відмовився дати інтерв’ю щодо вирубки лісів

Чи то ми заїхали в таке місце в Карпатах, чи то лісгоспи вже зовсім знахабніли, але залисини від вирубаних лісів почали кидатися нам в очі повсюди.
14-річний Іван розповів мені, як насправді місцеві ставляться до вирубки лісів, і як правильно використовувати ліс, а не по-варварськи, як це відбувається по факту. Та мабуть і варвари не нищили б так лісів.
Я маю інформацію, що самі лісгоспи не в захваті від своєї діяльності.
Вони розуміють, що вони діють аморально та й, зрештою, вся відповідальність в кінці кінців буде покладена на них, а не на вищий ешелон корупціонерів при владі, які все це кришують. На жаль, ніхто з них не хоче виступити не те що публічно, а іноді навіть і кулуарно.
Це корупційне коло можуть розірвати лише самі люди, які мають вимагати припинення вирубки лісів і перепозиціонування Карпат на джерела перспективного розвитку туризму та курортної інфраструктури, які претендують на одні з найкращих в Європі за своїми лікувально-оздоровчими властивостями.
Сьогодні лісничий відмовився навіть дати інтерв’ю щодо вирубки лісів, сказавши, що йому можуть погрожувати за розголошення інформації, а в нього сім’я і діти.
Я також відчуваю, що за моєю місією щодо припинення варварської вирубки пралісів теж слідкують ті, хто не зацікавлений у повному висвітленні всієї інформації такою, якою вона, на жаль, є. Та я свідомо користуюся своїм голосом, щоби захистити Карпати.

Коментарі:

Олег Пошивак недавно повернувся з походу Західними Горганами,знаєте,що вразило??перше-це неймовірна краса Горган,друге-масова вирубка лісів,особливо в районі Осмолоди

Таня Драган Самі місцеві і є посібниками масового знищення Карпат...хто працює там водіями,хто рубає,складає-та самі ж місцеві,всі сприяють цьому-від сільського голови,до водія . ..бо гуцули в більшості своїй дуже меркантильні люди(звичайно є і вийнятки)

Світлана Курик Мене дивує пофігізм місцевих.

Наталія Заник Лисі Карпати вражають! Бачила це на власні очі. Такі живі картини викликають якийсь панічний жах.


Лісничий відмовився дати інтерв’ю щодо вирубки лісів

Лісничий відмовився дати інтерв’ю щодо вирубки лісів

Лісничий відмовився дати інтерв’ю щодо вирубки лісів


2016-08-07
переглядів: 1563
джерело: https://www.facebook.com/ruslana.lyzhychko.5

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2016-08-09 До пана Барни
Треба в В.Бистрім провести перевірку в Головчака.М.Д улична назва варгун тупорилий стукач там зрубано всьо що мож Линий йому родич.Тому прикривае його нормального лісника підставили Джумелю.Василя.

2016-08-08 До ревізія буде
Для того аби ревізія була треба зробити якісь певні дії, а не писати коментар. Зверніться до очільника області,до правоохоронних та контролюючих органів - і результат не забариться.Звісно, якщо це питання вас цікавить і за ваші краєвиди болить душа. Успіхів на цьому шляху...

2016-08-08 ревізія буде
Все те варварство робиться так званим лісничим (заготовачем лісу-лісокрадом)Леднейом.

2016-08-07 Жителі
Коли вже буде ревізія на Міжгірщині в Селі Верхній Бистрий, маштаби вирубки вражають

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.