«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

На полонині Руна відсвяткували День ВДВ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На полонині Руна відсвяткували День ВДВ

Традиційно святкові заходи до Дня високомобільних десантних військ Збройних Сил України Закарпатська обласна Спілка ветеранів війн (голова Михайло Куцкір) проводить на полонині Руна (висота 1482 метри над рівнем моря).

І цей рік не став винятком. Почалися святкові заходи в обласному центрі з покладання квітів полеглим бійцям до обеліску «Скорботна Мати» і пам'ятнику учасникам АТО.
А далі активісти Закарпатського обласного осередку «Ніхто крім нас» з Ужгорода, Мукачева, Перечина, Сваляви, Берегова, Міжгір'я та інших населених пунктів краю на двох автобусах вирушили у напрямку Перечинського району. В районі села Лікіцари, змінивши комфортабельний транспорт на потужні вантажівки, попрямували до полонини. Дорога була непростою, але підйоми бетонкою (збудованої колись військовими для власних потреб), трясучка й усі незручності компенсувалися казковими краєвидами та почуттям військового братства цих мужніх людей: за плечима більшості яких була служба у гарячих точках планети: Афганістан, Югославія, Ірак…

«Полонина Руна вибрана не випадково, адже у 1944 році тут висаджувалися партизани-десантники: групи героя Радянського Союзу Олександра Тканко й Василя Русина, Володимира Хоменка та Василя Буянова. Їх подвиг увіковічують три пам’ятні обеліски. У такі дні ми приходимо сюди, щоб віддати данину пам’яті загиблим героям. Також 2 роки тому ми винайшли можливість й провели реконструкцію даних пам’ятників», - ділиться думками голова Закарпатської обласної Спілки ветеранів війн Михайло Куцкір. До слова, саме з ініціативи активістів Спілки ветеранів війн такі заходи набули системного характеру.
По прибуттю на Руну першим було здійснене покладання вінків біля двох обелісків.
Після хвилини мовчання у пам'ять про загиблих побратимів учасники святкування подивились показовий виступ бійців-хортингістів, вихованців Микайла Куцкіра, які показали майстерність з рукопашного бою.
Закінчили колишні десантники (хоча, у цьому випадку, колишніх не буває) святкування Дня ВДВ випусканням голубів – символу миру, та дружньою бесідою за бограчом та «фронтовими ста грамами».


На полонині Руна відсвяткували День ВДВ

На полонині Руна відсвяткували День ВДВ

На полонині Руна відсвяткували День ВДВ


2016-08-03
переглядів: 947
джерело: НКН

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.