Сегодня (23 февраля 2018 года) 1419-й день войны на Донбассе. Великая Отечественная война длилась 1418 дней....

Щодо лісівників, які допустили незаконну рубку дерев на Закарпатті, порушено кримінальне провадження


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Щодо лісівників, які допустили незаконну рубку дерев на Закарпатті, порушено кримінальне провадження

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, щодо охорони лісу, працівниками ДП «Тячівське ЛГ», які допустили незаконну рубку дерев.

Тячівською місцевою прокуратурою, в ході моніторингу засобів масової інформації, на одному з місцевих сайтів виявлено публікацію з відео під назвою "На Закарпатті безкарно вирубуються дубові ліси".

Зважаючи на зміст повідомлення та доданого відео, було зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.364 КК України за фактом зловживання службовим становищем, щодо охорони лісу, працівниками ДП «Тячівське ЛГ», які допустили незаконну рубку дерев породи «Дуб», факти незаконних рубок своєчасно не виявили, та документи щодо незаконної вирубки лісу не склали, про вчинення кримінального правопорушення, у встановленому законодавством порядку, до правоохоронних органів не повідомили.

Санкція ч.1 ст.364 КК України передбачає до двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян .2016-07-27
переглядів: 1182
джерело: прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(10):

2016-08-05 наглядач
одна лише "котяча мамка" свого рогатого чоловіка, що пяний на Ужгород їздить, може такоє писати, бо нормальній жінці в голову не прийде така дурня. Майжень рекітяники усі такі вивихнуті, особливо у Волівчику.

2016-08-05 до Мойші
Серед жидів є дуже розумні і дуже дурні."Пормідора"відноситься до других.Її приближені такі самі як вона.В жидів інакше не буває.

2016-08-03 Валера
с.Ізки БЮТ.

2016-08-03 ЇДИМО
В ПЯТНИЦЮ?Я ДУЖЕ ХОЧУ!!

2016-08-03 Мойша
Поки в совбезі будуть урядувати лозянські жиди так всьо і буде.Жидовка "помідора" - дівоче прізвище - Теслевич кругом обклалася жидами.Її кума Людмила Валеріївна жидовка з армянським корінням заправляє всім парадом.Гроші гребе за всі услуги.Але ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ!!!

2016-08-03 ЇДИМО
В пятницю Савчинко запрошує всіх , біля адміністрації будут виносити , а потім в районі.

2016-08-03 Розумниця
оби здати документи в собезі треба дати у архіві 200грн. інспекторови 1000 а начальникови секрет

2016-08-02 Народ
Сама авторитетна в районі людина Дербак який всяких шнирів без труднощів ставить в стойло.

2016-08-02 Хаща
Де ся поділа справа по нацпарку Синевир ? Директор Дербак украв хащі на півтора мільйона по цінах 2014 року, а через прокурора, свого кума, спмсав на бувшого лісничого. І тепер лісокрад, печений злодій Дербак знову балотується на директора.

2016-07-29 Агроліс
В нас гірше кому нелінь рубають .

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2017, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.