«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Луценко назвав роботу правоохоронців на Закарпатті "вкрай незадовільною", а пріоритетом визначив подолання масових рубок лісу


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Луценко назвав роботу правоохоронців на Закарпатті

Про таке, зокрема, говорив у ході робочої поїздки на Закарпаття у п’ятницю, 22 липня, Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Сьогодні в Ужгороді Генпрокурор Юрій Луценко представив колективу прокуратури Закарпатської області нового очільника відомства Володимира Гаврилюка.

Під час зустрічі Генеральний прокурор окреслив загальну картину роботи правоохоронних органів регіону, яка є вкрай незадовільною. Він висловив обурення, що жодного корупційного злочину не викрито в сфері охорони довкілля; в банківській сфері така ж ситуація; майже в п’ятеро зменшилась кількість викриття правопорушень у бюджетній сфері; складною лишається ситуація з відхиленням апеляційних скарг тощо.

В той же час він висловив здивування, що на папері можна зробити висновок, що в регіоні повністю подолана корупція та злочинність - за жодний злочин ніхто не звільнений із займаної посади.

«Соромно спостерігати в такому чудовому регіоні все, що твориться на Карпатських пагорбах. Фактично це екоцид. Дерева масово вирубуються і Карпати перетворюються на пустку. Всі прекрасно розуміють, чим це закінчиться: і повенями, і екологічними катастрофами», - наголосив Юрій Луценко.

Він звернувся до керівників місцевих прокуратур із запитанням, чому вони не бачать все те, що твориться із вирубкою лісу та поцікавився кількістю кримінальних проваджень, які розслідуються у цій сфері, кількістю фактично вирубленого в регіоні лісу, на яку його кількість накладено арешт тощо.

Він назвав пріоритетом вирішення цього важливого питання та звернувся до представників усіх правоохоронних органів регіону припинити вирубку лісів.

Щодня, за інформацією Юрія Луценка, з трьох районів регіону вивозяться від 70 до 100 машин деревини. «Наскільки мені говорять, митниця їх не приймає, але вагони йдуть далі», - зазначив він.

В той же час Генеральний прокурор повідомив, що на Львівщині проводяться обшуки на території двох лісництв, які відправляли незаконно через кордон величезну кількість дерев. Зараз на суму біля мільйона накладено арешт. «Обшуки і слідчі дії тривають», - наголосив він.

Довідка

Володимир Гаврилюк народився у Львові. В органах прокуратури працює з липня 1998 році. Розпочав трудову діяльність в прокуратурі Тернопільської області.

З 2001 року працював в органах прокуратури Львівської області, зокрема на посадах в апараті прокуратури області та заступника прокурора районного рівня.

Працював заступником прокурора міста Червоноград, в Ужгороді очолював міську прокуратуру в 2014 році.

У 2015-му році займав посаду в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури.

З лютого 2016 року до призначення прокурором Закарпатської області працював у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.2016-07-22
переглядів: 1620
джерело: Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(22):

2016-08-17 УРА
ЛІСОКРАДА ДЕРБАКА З НПП СИНЕВИР НА НАЧАЛЬНИКА ЛІСІВ ЗАКАРПАТТЯ !!! СЛАВА ПРОКУРАТУРІ І ГОЛОВНОМУ АДМІНІСТРАТОРУ ЗАКАРПАТТЯ ГЄНІ !!! ТАК ДЕРЖАТЬ ТОВАРІЩІ !!!

2016-07-27 бах
Митрулка а ну скажи ха ха ха та дашто посмокчи бомбос

2016-07-27 баху
Ідіоте.Кому твій вічарь Ярема конкурент?Приписувати собі чужі заслуги розуму великого не треба.

2016-07-26 Балога
не дивіться на мого шниря Ярему І в нього від жари зетемнення в голові я йому казав щоб він ішов випасати овець в Негрівці а він думать що я його візьму в Завидово моїх свиней випасати

2016-07-26 ужас
Брехливе чмо Ярема Іван на Мукачувських сайтах хвалиться,ош за сприяння Єцу у міжгурськім районі проведено римонт доріг.Но ти Яремо брихач.Но ти паскудь.Се треба бити таким бидлом оби собі та свої вонячій партії приписати чужі заслуги. Якими очима будеш дивити в очі колегам із других партій в райраді.

2016-07-26 бах
Яку раду? Кого? митрицу?ядно мусто -в тоту на переделку!адале буде видко куди го запроторити.

2016-07-26 Народ
Негайно Дербака на голову райради , в.о керівника нпп , а ася гувно виносити з мітіків ха бе топанку.

2016-07-25 бах
Дербака хаба в пи........ду на переробку неука дибильного

2016-07-25 Блюк
АСЮ на кіл

2016-07-25 ха ха ха
в асі пу ..а маленька на нпп.

2016-07-25 дербак
Ой ха ха ха да хо хо хо да ху ху ху,короче криша поихала

2016-07-25 Дербак
Я папа в нпп хто полізе обломиться як яся ха ха ха

2016-07-24 митріці
ну й ідіоти твоі шовгори басараби та Васька єгерь,не можуть звязати двох слів,ти іх так навчив чи може то ти сам займаєшся мінетом та косиш під дурня,болване

2016-07-24 зоря
А дурна Савченко до яких пір буде дурню пороти? Чи не багато захотіла?

2016-07-24 правда
Дийно придуркувати коментари, вульгарни,без теми.Генпрокурор порушив актуальне, наболиле питання знищення карпатських лисив шляхом вирубування як санитарне.Зокрема це стосуеться и НПП"Синевир"де за останни роки вирублось суцильно(близько 500га.)бильше як за все иснування парку.И це все пид видом санитарних рубок, хоча ниякои загрози для цього не иснуе.На мою думку слид створити незалежну компетентну комисию щоб покласти край цьому свавиллю з боку директора.

2016-07-24 х.
Придуркуваті коментарі.

2016-07-23 обмеженим
ви обмежені розумовими здібностями щось,крім,як смоктати різну нехарь вимовити можете?Як не дригайте ногами,а вашому баці-митріці не довго залишилось хлебтати з корита,прийдеться поступитись розумним людям неуки- філософи бо так уже ви задовбали парк ,що дальше нікуди

2016-07-23 до завидників
чи ти знаєш якісь інші слова, майже тебе та твоїх синів ніхто не учив по іншому розмовляти!

2016-07-23 до дербака м.ю.
Ну що митрицо ци сереш в динце що наконець Гаврилюк возьме тебе за жабри?,

2016-07-22 синевирець
Пане генарокуроре хочете зберегти лис видсторонить вид роботи директора НПП"Синевир"як головного нищивника(направте перевирку по знищенню лисив на площи биля500 га.)одноразово примисьте працювати чесно його кума прокурора Мижгиря

2016-07-22 пора
Ліпше пізно чим ніколи,тут не зазначено як в Барни лісничі ще самі і заготовляють ліс своїми тракторами на підставних документах.

2016-07-22 Будришин
Дурницю уповів.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.