...

Вода від зливи і "господарювання" лісівників накоїла великої біди у Лугах на Рахівщині


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Вода від зливи і

У неділю, 26 червня, близько 16.00, шалені потоки води і бруду, що утворилися внаслідок сильної зливи, буквально затопили село Луги, розташоване біля підніжжя Говерли.

Крім землі з оголених через неконтрольовану вирубку лісу гірських схилів шалені потоки води несли пні, колоди, гілки, залишені на місцях вирубок.

Як вважають місцеві мешканці, це " наслідки господарської діяльності ДП" Рахівське ЛДГ", персонально директора В.Приступи лісничих І.Осташа та В.Кабаля. В селах Луги та Видричка Рахівського району через недбалість лісівників місцеві мешканці залишаються без житла, та руйнуються дороги". "Невже і тепер керівництво району буде їх покривати?!!", - запитує автор фото Василь Шемота.

Як повідомляють місцевімешканці, у селі Видричка сильна гроза, яка пройшла в урочищі Вовчий, спричинила різке підняття рівня води в гірських потоках. Як підсумок, вода в деяких оселях села досягала більше метра.

Відео Тиси в розташованому трохи ближче до Рахова селі Розтоки опублікувала у своєму Фейсбуку Марія Кокіш. Вона теж вважає, що це "результат масової вирубки лісів". "Ви навіть не уявляєте, який бруд - цілі колоди лісу, каністри від бензину, все сміття, що полишає за собою ця мерзота, яка вирубує НАШ ліс, - все це пливло нашою Тисою", - коментує відео його авторка.

"Ненажерливість місцевих заготівельників обернеться бідою для села.
Я справді вражена. Уже тиждень дивуюся тому, що у здавалося б спекотні дні Тиса тече брудною. Говорю з друзями з Лазещини декілька днів тому - у нас дощу не було. Виявляється, весь цей намул несе Біла Тиса з оголеного від лісу Чорногірського хребта. З Піп Івана Марамороського навіть в дощову погоду Білий Потік тече чистий. А тут найменша гроза і ОТАКЕ", - коментує той самий сюжет Орися Кравчук. І наводить фото з космосу теперішніх і раніших вирубок у зоні стихійного лиха.

"Щодня десяток нагружених лісовозів вивозять ліс-кругляк і розбивають дощенту автодорогу. А тепер ще й повінь ЧЕРЕЗ ОГОЛЕНІ СХИЛИ ГІР від зовсім невеликого дощу. А що ж сільські жителі ??? Мовчать. Усіх влаштовує...", - констатує з цього ж приводу Михайло Кравчук.

Коментарі

ужгородець 2016-06-27 / 16:35:56
Козлам козляче життя.

Чи ви може думаете, що цих козлів біда научить ??

Чи це вперше природа карає козлів за знущання над нею??

Катя 2016-06-27 / 14:11:39
Не тільки вирубка лісів спричинила таке лихо, а й ті люди котрі мусор викидають прямо в Тису. Через це затопило будинки. Люди задумайтеся!!!!!!!! Ви не тільки забруднюєте навколишнє середовище, ви піддаєте загрозі життя ваших дітей, рідних і близьких, а також створюєте передумови до затопення ваших будинків

555 2016-06-27 / 12:14:51
Самі винуваті,ще більше лісу треба різати і буде все окей.Ще 2-3роки порубаєте,
потім за рік-два гроші просрете,а дальше будете лапу смоктати.Словаки тоже мають і гори і ліс,но свій не ріжуть,а тут придурки живуть одним днем.Ваші роботодавці давно мають громадянство Європи і коли не буде що різати то помахають вам ручкою-чао ідіоти гримайтеся тут без нас.

Іван 2016-06-27 / 10:19:20
при чому тут генка! так п8зди ввалити любому, хто хоче лісовозом заїхати у ліс, любому хто з бензопилою пішов у ліс, люди добрі, ви самі за себе думайте, бо ніякі генки за вас думати не будуть, то один піар, не більше.держава на вас "поклала" разом із керівництвом. град пройшов, ніхто особливо і не чешеться, люди самі як можуть, тут селевий потік зійшов, збитки теж є ( слава богу жертв і руйнувань немає), теж будуть люди самі своїм коштом відновлювати......думайте, за вас ніхто не буде думати, а вам і вашим дітям тут жити

Тать цинічний бандерівець 2016-06-27 / 08:20:49
Ну саме головне -бізнес Бубемо мати гроші а на все настать ! самі себе знищують щоб угодити верховодам. І генка не бачить ( не хоче бачити ) Тепер поїде на Драгобрат інспектувати як в грудні Так що чекаємо новин!

Правда 2016-06-27 / 07:05:57
і це тільки одну годину попадав дощ. а якщо падатиме добу? задумайтесь, бо ви говорите, що гроші то сьогодні, а повінь то завтра.але ваше завтра може стати останнім

Правда 2016-06-27 / 07:02:13
рубаймо безконтрольно ліси далі. і селеві потоки разом із пластиковими бутилками і іншим сміттям понесуть вас із всім вашим майном прямісінько у євросоюз.я не представляю, як би відреагувало населення австрії, швейцарії,баварії,словаччини,якби там так тотально знищувалися такі природні багатства.та вони повбивалиби кожного, хто і ліс із бензопілою зайшов, було би така собі альпійська різня. а вам по .... люди добрі!такого варварського знищення карпат за ці 25 років навіть при любій владі за всі роки не було.так це що, прийшла незалежність для того щоб знищити карпати?


Вода від зливи і

Вода від зливи і

Вода від зливи і


2016-06-27
переглядів: 1615
джерело: закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.