...

Ужгород зустрів полеглого у війні Василя Варгу.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Ужгород зустрів полеглого у війні Василя Варгу.

Ужгород зустрів тіло полеглого бійця 53-ї окремої мехбригади Василя Варгу, котрий поліг у російсько-українській війні. Сьогодні бійця поховають на Пагорбі Слави.

Ужгородці, родичі, бойові побратими та волонтери зустріли тіло полеглого 31-річного земляка, бійця 53-ї ОМБр Василя Варги, яке було доставлено з Донбасу спецмашиною.

Зустрічали авто волонтерів місії "Чорний тюльпан", котра і займалася доправкою полеглого на рідну землю, на в'їзді в Ужгород.

Прощання з Василем Варгою відбудеться завтра, 23 червня. Церемонія прощання розпочнеться в Ужгороді на площі перед Закарпатським обласним муздрамтеатром о 12:30, звідки тіло Героя понесуть через все місто та поховають на Пагорбі Слави, повідомляє волонтер та громадський діяч Віталій Грегор.

Василь Варга, 29.08.1984 р.н., закарпатський боєць 53-ї ОМБр, загинув 17 червня в зоні АТО, поблизу Донецька, внаслідок мінометного обстрілу російськими бойовиками, виконуючи бойові задачі із захисту територіальної цілісності та суверенітету України.


Ужгород зустрів полеглого у війні Василя Варгу.

Ужгород зустрів полеглого у війні Василя Варгу.

Ужгород зустрів полеглого у війні Василя Варгу.
2016-06-23
переглядів: 1324
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.