...

Впіймали на гарячому лісника та лісорубів, що "санітарно" вичищали ліс (ВІДЕО)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Впіймали на гарячому лісника та лісорубів, що

Резонансне відео було оприлюднене 8 червня. Група журналістів ТРК "Україна", працюючи на Закарпатті, зупинила вантажівкуи з "лівими" дровами, що обернулося викриттям незаконної лісосіки.

Водій вантажівки не зміг пояснити, звідки взяв дрова, однак йому на допомогу прибув місцевий лісник з "липовими" документами. Журналісти швидко розкусили "охоронця" лісу та в його компанії відправились вглиб лісу, звідки прибула вантажівка. Те, що вони там побачили доводить, що ніякі мораторії на санітарну рубку лісу в Карпатах, на Закарпатті не діють.2016-06-09
переглядів: 1443
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-06-10 митрици
Дербаку М.ти напевно думаеш що люди слипи та дурни, период тиши ввели для тебе злодюго,а не для людей щоб мовчали та дивилися як ти воруеш.Ти машини з лисом що курсовали прошлого тижня та рубки в студеному зафильмовани и передани куди треба.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.