«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Надія повернулася!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Надія повернулася!

Я скажу, чому вона повернулася. Вона повернулася, щоб виконати волю мертвих. Щоб відомстити за ті смерті, за сльози матерів, дітей, жінок. Бо ми на це не здатні, ми швидко згасаємо, тому вся сила в ній і в таких, як вона. Вона відновить наш моральних дух, який єдиний робить нас непереможними. Тільки вона і такі як вона (а вони є) зможуть повести український народ до тієї мети, яка накреслена всією суттю української героїчної історії. В тій нашій історії, звичайно, завжди були і тимошенки, і порошенки, і ющенки з януковичами, але завжди були і будуть САВЧЕНКИ. Бог так хоче. Бог дав загартувати волю і серце перед тим, як їй взятися за велику роботу, до якої підключиться кожний українець, в якому б’ється серце українське. Нам більше не буде морально важко, а це для українців надважливо. Ми будемо боротися, а не слабнути і зневірюватися.

Щодо Росії. Росіяни ніколи не пробачать путіну те, що він звільнив Савченко. Адже він випустив ворога. Дужого, вмотивованого, незламного ворога, який кидав в очі сакральній владі образи і насміхався з неї. Якби він її отруїв, чи тихцем вбив, або навіть літак з нею збив, ніхто б не здивувався і росіяни не вважали б це за якийсь переступ. Але те, що він після всього її випустив, йому ніколи не простять. Це кінець путіна.2016-05-26
переглядів: 927
джерело: Володимир Мочарник

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2016-05-27 .....
аж зробить...

2016-05-27 ж.
Можливо, Савченко зуміє щось зробити для людей.

2016-05-27 с...
путін випустив а петя надю прибере

2016-05-26 Сава
Є в нашій історії і такі як Дербак Микола з НПП Синевир: паталогічний злодій, що за право жерти з державного корита і свою гузицю підставить.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.