...

На Закарпатті триває процес передачі лісів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Закарпатті триває процес передачі лісів

Відбулася нарада з питання ліквідації філії «Тячівське ЛАГ» ЗОУЛАГ та передачі лісового фонду по новоствореному державному підприємству «Тячівське ЛГ».

На засіданні були присутні начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга, директор філії «Тячів ЛАГ» Наталія Катреняк, голова ліквідаційної комісії Марія Плиска-Галатиба та працівники ЗОУЛМГ.

Головні питання, які обговорили учасники наради - передача лісових ділянок для ведення лісового господарства, охорони лісів, використання та відтворення лісових ресурсів, а також подальше працевлаштування працівників та організація роботи новоствореного лісогосподарського підприємства.

На виконання наказу Державного агентства лісових ресурсів України №412 від 25 вересня 2014 року розпочато процедуру ліквідації державного підприємства «Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств», розпорядження голови Закарпатської обласної адміністрації Геннадія Москаля від 23 травня 2016 року №253 «Про передавання лісових ділянок для ведення лісового господарства, охорони лісів, використання та відтворення лісових ресурсів», у відповідності до ст. 67-78 Лісового кодексу України та наказу від 27 квітня №207 «Про утворення ДП «Тячівське ЛГ» та ДП ЗОУЛМГ №01-11/31 від 18 травня, сьогодні, відбувся прийом-передача лісового фонду в розмірі 25 тисяч га, яка розділена на п'ять лісництв.

Новостворене ДП входимите в структуру ЗОУЛМГ як окрема юридична особа. Основними лісоутворюючими породами є твердолистяні породи – бук (72%) і шпилькові породи (28%). Експлуатаційні ліси в держлісфонді становлять 75%, решта – ліси рекреаційно-оздоровчого призначення, науково та історико-культурного призначення і захисні ліси. Починаючи з 2015 року філія «Тячівське ЛАГ» не проводить рубки головного користування.

У структурі реалізованої продукції за 2015 рік основну питому вагу складають дрова паливні – 60,3%, техсировина – 20%, лісоматеріали круглі – 19,7%, повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.


На Закарпатті триває процес передачі лісів


2016-05-25
переглядів: 916
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.