Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

На Закарпатті накопичилося 134 готових до експорту вагонів із "дровами" (ВІДЕО)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Закарпатті накопичилося 134 готових до експорту вагонів із

Станом на 6-ту годину понеділка, 23 травня, на прикордонних залізничних станціях «Чоп» та «Батєво» накопичилося 134 залізничні вагони з деревиною, готової до відправки за кордон.
На Закарпатті накопичилося 134 готових до експорту вагонів із "дровами" (ВІДЕО)
Про це Закарпаття онлайн повідомили в Закарпатській ОДА.

Усі ці вагони – з-поза меж Закарпаття, вони оформлені митницями інших областей переважно як дрова. Власники вантажу – державні лісові господарства, які з усієї України через Закарпаття везуть ліс на експорт. Оскільки за розпорядженням голови Закарпатської ОДА дрова можна вивозити на експорт максимум метр завдовжки й поколоті, за кордон через Закарпаття ніхто їх не випустить, стверджують в прес-служюі ОДА.

За інформаціє. прес-служби, Г.Москаль направив прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману урядову телеграму з проханням дати доручення «Укрзалізниці» припинити відправляти на Закарпаття вагони з деревиною, які заблокували роботу залізничних станцій. А обласним держадміністраціям та Державному комітету лісових ресурсів – забезпечити повергнення «дров» туди, звідки вони прибули.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, попри заборону, з Закарпаття через кордон вивозять десятки вагонів добірного лісу.

Як раніше заявив народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко, на Закарпатті відновилася контрабанда.

Більшість експертів кваліфікують публічні заяви голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля про боротьбу з корупцією на Закарпатській митниці та, навіть, її повне подолання як підпорядкування контрабандних потоків представниками чинної влади.

Коментарі

севлюшський 2016-05-23 / 21:56:59
Москаль бреше - суттєва частина цих вагонів -ь з Закарпаття. Йде боротьба за митницю між ним з одного бого і Гройсманом - з другого. Тому Гройсман через Насірова перекрив Москалеві потоки, які той підбив під себе на митниці.

закарпатець 2016-05-23 / 14:31:05
як можуть везти з замеж області.якщо плаиформи іноземні.завантажують в Мукачеві.сам бачив.2016-05-23
переглядів: 765
джерело:

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.