...

Сумна статистика


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Сумна статистика

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства проведено розширене засідання колегії. Під час засідання розглянуто підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за I квартал 2016 року.

Як зазначалось у доповіді першого заступника начальника управління – Ігоря Коцура, підвідомчі підприємства забезпечили виконання основних запланованих лісогосподарських заходів.

Станом на 13 травня лісові культури створені на площі 3100 га. Доповнення проведено на площі 101 га, у тому числі нові ліси га. За звітний період у підвідомчих лісах виникло 5 лісових пожеж.

Обсяг виявлених незаконних рубок у лісах підпорядкованих підприємств становив 3369 куб. м. Сума завданої шкоди склала 11600 тис. грн., відшкодовано тис. 27,3 тис. грн.

Зазначалось, що рубки догляду в молодняках проведені на площі га. Під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів заготовлено понад 140 тис. куб. м ліквідної деревини. Від рубок головного користування заготовлено 119 тис. куб. м ліквідної деревини.

Із загального обсягу заготовленої деревини реалізовано в круглому вигляді тис. 278 куб. м.

Загальний вихід лісоматеріалів круглих від усіх видів рубок за три місяці становив 48%, техсировини – 26% та дров паливних – 26%.

На ведення лісового господарства підприємствами спрямовано 68 428 тис. грн., у тому числі власних коштів – 67 986 тис. грн. 99%), із загального фонду держбюджету – 440 тис. грн. та спецфонду – 1,2 тис. грн. ).

Фінансування на 1 га загальної площі земель, які перебувають у постійному користуванні, за рахунок власних коштів становить 115 (проти 94 рн. торік).

На заходи з охорони праці підвідомчими підприємствами витрачено 1053 тис. грн., або 348 грн. на одного працівника.

До всіх рівнів бюджету та фондів лісогосподарськими підприємствами сплачено понад 61 млн. грн.

Обсяг реалізованої продукції до аналогічного періиоду 2015 року зріс на 125% і склав майже 150 млн. грн.

Середня заробітна плата працівників лісової галузі області становить 4695 грн. У порівнянні з минулим роком вона зросла на 32%.

Ціна знеособленого кубометра реалізованої деревини зросла на 107 грн. і становить 556,6 грн.

За результатами трудового суперництва, перше місце здобули працівники ДП «Брустурянського ЛМГ», на другому – Рахівський лісгосп, третє місце дісталось Свалявському лісгоспу2016-05-14
переглядів: 973
джерело: прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.