Крик душі… Моя думка на сьогоднішній день! Я, Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає. Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Керівник району з робочим візитом відвідав Голятин


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село голятин


Цими днями голова райдержадміністрації Василь Щур з головою постійної комісії з питань бюджету районної ради Василем Блецканом та начальником відділу інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Василем Марковичом оглянули об’єкти, розташовані на території Голятинської сільської ради.

У Голятині оглянули амбулаторію ЗП-СМ, яка вже давно потребує капітального ремонту. Це не перший візит керівника району на цей об’єкт. Ще за попередніх візитів у село Василь Михайлович порушив питання капітального ремонту медичної установи. Було вирішено на заміну вікон і дверей, системи опалення, підлоги передбачити 169,798 тис. грн., з яких 80,0 тис. грн. — з фонду ПРООН, 81,298 тис. грн. — з місцевого бюджету та 8,5 тис. грн. — від громадських організацій. На сьогоднішній день використано 35,8 тис. грн. на заміну вікон на металопластикові. Проблемою для села є і недостатність місць у дитячому дошкільному закладі.

— Завдання влади як районної, так і місцевої, створити додаткові місця в дитячих садках у тих населених пунктах нашого регіону, де в цьому є потреба, — сказав голова РДА Василь Щур. — І не тільки створити місця, а й умови перебування в них дітей дошкільного віку. Як бачимо, в Голятині є потреба в додатковій групі, на яку проектно-кошторисна документація у стадії ескізного проекту та погодження, якими передбачено реконструкцію існуючих приміщень, заміну вікон, дверей та покрівлі.

Розпочато ремонтні роботи і в Голятинській ЗОШ І-ІІІ ст. На заміну енергоз-берігаючих вікон і дверей передбачено 701,837 тис. грн. Не знижувати темпів у роботі, аби вчасно, до початку нового навчального року виконати заплановане, розпорядився керівник району.

Не обминув увагою голова РДА і дорогу місцевого значення Майдан-Голятин-Новоселиця. За клопотання керівника району та за сприяння губернатора краю Олександра Ледиди на ямковий ремонт дороги передбачено 209,7 тис. грн.2013-07-14
переглядів: 1697
джерело: Марія РУБЕЦЬ

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2014-10-18 голятин
повезло сюнюкукопилу.но на жони недуже везе.і.м. в школі треба казати добрий день.а не шановні весільні гості.і нарешті коли вирушите до ато

2014-04-18 мигаль
сумнівно што козацьке село аржевітін з них учинив козацьке село так гі усі села нашого району усюди помали жили козаки думайте што кипите наусій район

свіжі новини:
(голятин)

свіжі коментарі:
(голятин)

всі коментарі

найбільше читають:
(голятин)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.