...

Народний депутат Василь Петьовка до прем’єра Гройсмана: « Залучити іноземних спеціалістів для вивчення стану лісів та визначення об`ємів рубок»


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Народний депутат Василь Петьовка до прем’єра Гройсмана: « Залучити іноземних спеціалістів для вивчення стану лісів та визначення об`ємів рубок»

Тотальне вирубування лісів перетворилось для Закарпаття та сусідніх областей на справжню екологічну катастрофу. Суцільне спустошення гірських масивів призводить до того, що ще нещодавно вкриті густими лісами гірські схили перетворюються на пуску. Як наслідок – природні катаклізми, паводки, зміни клімату та нищення лісового фонду Карпат.
Народний депутат України Василь Петьовка із депутатським запитом звернувся до прем’єра Володимира Гройсмана. У запиті йдеться про необхідність недопущення тотальних рубок у лісах Карпатського регіону та залучення іноземних спеціалістів, які б вивчили стан лісів, розробили систему збереження та визначили об`єми рубок. Василь Петьовка наголошує: «До мене, як народного депутата України, надходять численні зверненняжителів Закарпатської та сусідніх областей щодо масових, безгосподарних, системних та нещадних рубок лісів у Карпатському регіоні. Стурбованість виборців викликає суцільне спустошення гірських масивів, ще нещодавно густо вкритих лісами. Йде мова і про значну невідповідність об’ємів рубок площам лісовідтворення.»
У запиті народний депутат вказав на такі наслідки неконтрольованих вирубок, як зміни температури, знесення родючих шарів грунту, фактичне утворення пустель на місці, де ще нещодавно були лісові масиви. Василь Петьовка у зверненні до прем’єра Гройсмана наголосив: неодноразово піднімав питання вирубування лісів перед попередніми керівниками урядів, профільними міністрами, постійними лісокористувачами. Відповіді, які надходили на адресу народного депутата були на зразок: все під контролем, лісовідтворення відбувається ударними темпами, а власне вирубка тільки на користь лісу, оскільки у більшості випадків - це санітарна рубка. Тим часом, Василь Петьовка каже: жодного разу не отримував чітких аргументів спеціалістів лісової галузі про причини ніби-то масових хвороб лісу та заходи щодо їх запобігання чи профілактики. Для того, аби навести лад у сфері охороні лісу варто було б заручитися досвідом фахівців з європейських країн.

Народний депутат у запиті до Прем’єра наголосив на необхідності дати відповідне доручення профільному міністру щодо створення робочої групи з вивчення стану лісового господарства Карпатського регіону, проблематики захворюваності лісів, ініціювати та провести за участі провідних спеціалістів й науковців сусідніх європейських країн дослідження причин засихання лісових масивів. Варто би спільно з фахівцями сусідніх країн розробити шляхи профілактики та протидії хворобам лісу, недопущення їх поширенню, а також виробити методи сучасного лісовідтворення на спустошених ділянках лісового фонду.

Оскільки значна частина Карпатських лісів розташована на території виборчого округу, де Василь Петьовка обраний
народним депутатом, то він готовий надати всебічну підтримку робочій групі, яка проводитиме дослідження стану лісів.

Коменти


написав: 123
Пак ти чорте сам і крадеш ліс
цитата


написав: 123
дуже нифайно нимош так дипутата називати, некультурно
цитата


написав: www
... якщо не володієш ситуацією , то якого чорта сидиш в раді? ... але це не так , все ти знаєш - це жтвоя кормушка!... Причини захворювань ? ...так уявіть собі, що ви висипали коробку спічок в кучку - це переплетіння важко потім скласти в стопку. Так от, (на прикладі Синевірського заповіднику) ще в кінці 80-х буревій там ,,наламав лісу,, ..тодішня влада ( також злочинна) дала на розробку того бурелому десятки тисяч кубів лісу ...і що?...розібрати ,,спічечну кучу,,? По одному стеблу було важко і затратно , тому вони вирубали здоровий ліс навколо бурелому і звітували , що зачистили ... той бурелом ще до тепер гниє там ! ...а це джерело захворювання лісу! .. таких буреломів істинних і фальшивих було з десяток , і кожного разу вирубали здоровий ліс , а бурелом дотепер гниє ... і навіщо нам платити зарубіжним ,,спеціалістам,, щоб дізнатися причини?- це знають всі хто в дерибані лісу не бере участі!
цитата


написав: дмитро
хаща ни хворіє тото іскуственна хвороба ,здирають кожу на стовбурах ,сиплють сіль у свердлені отвори ,ламають лебедками для штучного вітровалу,підрізають коріння і т.д і т.п запитайте нормальних лісників , а не халую:))))))ги-ги

і вообще ця проблема штучна,бо комусь лісовий квиток ни дали :)))))ги-ги
цитата


написав: www
Перший раз Дмитре я з тобою погоджуюся ... але короїд основна біда наших лісів!... а він розмножується якраз в гнилому лісі.
цитата


написав: дмитро
а што дятлу ниє ці де подівалися ,бізуно лем у кумпютори долбят,долбателі лем курвоїди розвелися ондеки а дятлу нінче??????:)))))))ги-ги
цитата


написав: Google
- Мыкола, слыхал, ночью скорая у нас в деревне правосеков забрала?
- Ты же сам мне эту идею подкинул: надоели, говорил, эти дебилы, хоть бы кто вместо Ленина встал…
- Так это ты их?
- Я. Ночью надел кепку, залез на постамент, гляжу: идут в намордниках и с ножовками. Ну, я и закричал: «Товагищи! А вы не обалдели ли - втогой час ночи!»2016-05-04
переглядів: 824
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.