...

"Українські гниди" в карпатських лісах


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студенийПеревірка лісової ділянки закінчилася бійкою, погрозами "перестріляти поодинці" і нічними перегонами у Карпатах.
Так діє мафія під керівництвом начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки.
За напрацьованими схемами держпідприємства знищують карпатські ліси задля надприбутків, що осідають в гаманцях чиновників від Львова до Києва.]Коменти:
St U
Журналист Торопов молодец, реально своей жизнью рискует.
St U
Повiдрубати руки лесным братьям, а майно конфисковать. И чем скорее, тем лучше, а то мы вообще без лесов останемся.
Никтонезнает Какегозовут
Директор Рівненського природного заповідника вирубає заповідний ліс. Підробляє дозволи на рубки. Отримує дивіденди від нелегального видобування бурштину.
St U
Что гниды с Востока, что с Запада. Неизвестно еще кто хуже. Какие еще нах вырубки, когда 90% Украины стоят лысые, какие продажи древесины за границу за гроши, когда полстраны сидят безработные и вынуждены побираться. Где предприятия по переработке древесины? Какие еще вырубки в Карпатах, которые единственное оставшееся достояние народа Украины!?
alex nemo
Патриотов Украины на самом деле нет, если бы они были то они вешали бы этих гнид в тех же лесах!
Mar Z
От і я схиляюся до думки що в 21 столітті в Україні потрібна смертна кара для чинуш. Адже довести багату на ресурси країну до зубожіння це тяжкий гріх, особливо за час війни! Обікрасти землю, на якій живеш... Жодна євро країна так не вирубує свої ліси.... Раз зібралися б да повісили ґандонів, як румуни розідрали Чаушеску. І контролювати наступних чинуш щоб не розслаблялись. Щоб щотиждня звітували суки.
Бранибор Крутояр
покидьки
Зірка Зірка
Це все добре І ніхто не має сумнівів , що ця проблема існує. Тільки не з цим благим наміром , приїхав п.Майборода .В Сколівському районі продовжується конфлікт між головою Сколівської райдержадміністрації п. Свистуном і директором Славського держлісгоспу. Пан Свистун спить і бачить в цьому кріслі свого протеже п. Отенію .І все робить для того .щоб прибрати це підприємство до своїх рук. І пан Майборода виконує пряме замовлення Свистуна і всі про це знають. А також знають хто такий Свистун ( такий собі місцевий "містер доля " )-, оббігав половину партій. До речі на сесії районної ради депутати висловили йому недовіру.Так що тут, просто намір - посадити в це крісло Отенію . а не зупинити вирубку.
+Зірка Зірка
так так, замовлення, звичайно. Прийде день, коли ви всі, гниди, будете висіти на деревах і лежати в канавах разом зі своїми босами. Імена всім відомі

2016-04-30
переглядів: 2040
джерело: Дмитрий Федоренко

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2016-05-05 123
Най бог пібє собезівські курви, оби їм на свічки були ковдошські гроші.

2016-05-03 Чмирю
Поцилуй Шкента у гузицю дебіле чорнобильський у тебе мозги курячі (дудішівські)дурні луківські, а вони всьі шизофриніки ,а це означає що ти дебіл ти розмієеш що це тобі чмирю вонячий ти дудіш.Ти уже проспався видно Берегово не дало результат ставай учергу.

2016-05-02 люстратор
коли Шкет відповість за незаконну вирубку ліса?

2016-05-01 спостеригач
Не думаю, просто на свята так заведено, Пилат даже розбийника Вараву видпустив. В кожнои людини е шанс кстати ЛЮДИНОЮ.

2016-04-30 666
Діло йде на поправку???

2016-04-30 спостеригач,однодумець, хаща, 666
Дербаку М.зсвятом Свитлои Пасхи тебе вид щирого серця!

2016-04-30 Барна І
молодці працівники держлісгоспу бийте замовних і продажних журналістів

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.