...

За фактом перевезення 22 вагонів з лісом, затриманих у Чопі, розпочато кримінальне провадження


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


За фактом перевезення 22 вагонів з лісом, затриманих у Чопі, розпочато кримінальне провадження

Прокуратурою Закарпатської області, за повідомленнями у ЗМІ, розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем при перевезенні 22 вагонів лісопродукції за попередньою правовою кваліфікацією ч.2 ст.364 КК України.

Йдеться про можливе зловживання службовим становищем службовців товариства, яке здійснювало експорт вказаної деревини за кордон.

Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчому управлінню національної поліції в області.

В рамках вказаного кримінального провадження буде призначена відповідна експертиза, яка встановить походження цієї деревини і з`ясує чи належить вона до ділової деревини.

Довідка

ч.2 ст.364 КК України - зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.2016-04-29
переглядів: 1128
джерело: Прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(2):

2016-05-01 ТА
візьміт мене з собою ?

2016-05-01 вася
там один вагоз атаманюки загрузили із жабов василем з лопушного

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.