...

Львівська облрада вимагає на 25 років заборонити вирубку в Карпатах


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

село верхній студений


На чверть століття повністю припинити промислову вирубку Карпат – з такою вимогою сьогодні, 26 квітня, до Кабінету міністрів України звернулася Львівська обласна рада. Просять запровадження мораторію. А від правоохоронців вимагають зупиняти всі без винятку лісовози і перевіряти документи на зрубані дерева.

«За 25 років можна буде відновити лісові насадження, бо зараз карпатські вершини голі. Це загрожує екологічною катастрофою. Тим більше, що наші сусіди – Польща, Словаччина, Румунія припинили промислове вирубування лісу в Татрах та Карпатах. Вони розуміють загрозу. Більше того, Європа зараз закуповує українську необроблену деревину. Тобто ми за безцінь віддаємо свій ліс, а тим часом вітчизняні деревообробні підприємства зупиняються, бо в них немає замовлень», – наголосив депутат ЛОР Леонід Цибуля.

За останніх три роки, кажуть депутати, на Львівщині відкрили 440 кримінальних проваджень за фактами вирубок і знищення лісових насаджень. Збитки сягнули майже 20 млн грн.2016-04-28
переглядів: 898
джерело: http://zaxid.net

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(верхній студений)

найбільше читають:
(верхній студений)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.