...

Чопські прикордонники дозволили словацьким підприємцям нарубати лісу у прикордонній смузі на 20 млн грн


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Чопські прикордонники дозволили словацьким підприємцям нарубати лісу у прикордонній смузі на 20 млн грн

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили керівників одного з підрозділів Чопського прикордонного загону, які сприяли масштабній вирубці лісу поблизу державного кордону зі Словаччиною.

Підприємцям зі Словаччини прикордонники видали два т.зв. "санітарні квитки" для розчищення смуги лінії держкордону. Бізнесмени, за бездіяльності двох керівників підрозділу, значно перевищили необхідні обсяги вирубки. Деревину, у тому числі цінних порід, вони контрабандою переправляли через кордон.

За попередніми оцінками, сума завданих державі збитків перевищує двадцять мільйонів гривень.

Двом керівникам підрозділу прикордонної служби Чопського прикордонного загону оголошено підозру за ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання капітанам запобіжного заходу.

Тривають спільні оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності усіх посадовців причетних до незаконної вирубки лісу.

Під час досудового слідства передбачається зміна кваліфікації злочину, повідомили у прес-центрі СБ України .

Як повідомляло Закарпаття онлайн, працівниками Управління захисту економіки (УЗЕ) Нацполіції в Закарпатській області виявлено факти незаконної рубки дерев на території Ужгородського, Перечинського та Великоберезнянського районів, що знаходяться на лінії розмежування з Республікою Словаччина. Зокрема, зясовано, що на підставі лісорубних квитків на території трьох районів вирубано та привласнено понад 2,5 тисяч м3 лісодеревини. Державі завдано збитків на 12 млн грн. За фактом відкрито кримінальне провадження.Коментарі

Театр абсурда 2016-04-28 / 06:56:54
"Ліс" у тебе роздвоєння особи і проблема з арифметикою. Ці рєбята, яких з твоїх слів треба цілувати в дітородні органи, просрали 500 топнорм в одному епізоді, а дровами вони тебе ітак не отоварят. Запитай людей.

ліс2 2016-04-28 / 02:20:27
а госпи мавуть право на них і дорожнику і електриків виписувати почитай правила

ліс 2016-04-28 / 02:17:45
затвердили вчора а погранци рубали рук назад шо ви за суки шо вам оленяка і кополовиць мішавуть они хоть госпи із діри вутягувуть чим попередні ко вас підарасу заказуе шо роботи немаете ідіть у ліс поробте чи ганьба у болоті робити а люде роблять і тяжко роблять оби сімї прокормити і нихто за тих директорів кривой слово неповість кроме заказних підеру які дале од їх майстру просять машину дров назиму.допишшетеся ви всі газ уже подорожав і осінню прибіжите до лісників на дрова а хер вупишете бо падло дати 720гр. самі же пуйдете наші карпати різати собі на дрива красти а хуй ходь яден чи прийшлисьте лісникам помочи посадити хоть одне дерево як они садять задаремното непіздіть

Проходив мимо 2016-04-27 / 23:58:37
Пак не міг виписуватись лісорубний квиток на прикордонників, лише на постійного лісокористувача, тобто лісгосп...

Театр абсурда 2016-04-27 / 23:32:13
Як наслідок вчора Державним агентством лісових ресурсів України затверджено контракти директорам В.Березнянського та Перечинського лісгоспів.
Капітанам оголосити подяки і присвоїти достроково звання майора з відповідним матеріальним забезпеченням.

партії міняються, а злодії ті самі 2016-04-27 / 19:39:38
це лише вздовж кордону пограничники нарубали, а на скільки млрд нарубали по області - лише богу відомо. треба всіх чиновників на психіатричну експертизу - патологічна жадність зашкалює.Тут будуть жити ваші діти і внуки. Мало що ми тонемо в мусорі, бо в ода і рда просять відкати від інвесторів за дозвіл на будівництво сміттєпереробних підприємств, так ви ще й безбожно рубаєте сцуки схаменіться. Львівська обласна рада звернулась до київських бариг про введення мораторію на рубки, а наші обласні мудозвони чого не приймають аналогічних рішень

Шімон 2016-04-27 / 18:58:10
Долю най незабудут занести у прокуратуру, бо душа ім маттирина.


Чопські прикордонники дозволили словацьким підприємцям нарубати лісу у прикордонній смузі на 20 млн грн

Чопські прикордонники дозволили словацьким підприємцям нарубати лісу у прикордонній смузі на 20 млн грн

Чопські прикордонники дозволили словацьким підприємцям нарубати лісу у прикордонній смузі на 20 млн грн


2016-04-28
переглядів: 1272
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-04-28 ...
Складається враження, що хтось навмисно нищить, ламає, продає, крає нас кусками і отримує від цього задоволення. Де ділися правда, щирість, безкорисливість...?!!! Люди, якщо продасте одну стіну свого будинку - дах завалиться, і ні ви, ні ваша сім я, більше не будете мати житла! Скільки можна обкрадати самих себе?

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.