...

З початку року на Закарпатті розпочато 99 кримінальних проваджень стосовно браконьєрів-лісорубів


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


З початку року на Закарпатті розпочато 99 кримінальних проваджень стосовно браконьєрів-лісорубів

За весь 2015 рік таких справ було 104.

Незаконні вирубки лісу залишаються однією з найболючіших проблем для Закарпаття.

В гонитві за наживою тіньові ділки нищать найцінніше – ліс, зелені легені Карпат. Аерозйомка свідчить, що Карпати з кожним роком все більше «лисіють». Причому браконьєри зазвичай вирубують ліс там, звідки його легше вивезти – уздовж доріг і річок. Забирають лише стовбури, захаращуючи довкілля зрубаним гілляччям. А воно потім забиває русла річок і потічки, що в кінцевому підсумку призводить до повеней. Не кажучи вже про те, що кожне дерево своїм корінням утримує велику кількість води, яка тепер стікає з гір на рівнини, де живуть люди.

З лісогубами борються правоохоронці. Закарпатські поліцейські посилюють боротьбу з незаконними вирубками лісу. За 4 місяці 2016 року слідчими розпочато 99 кримінальних проваджень за ст.246 Кримінального кодексу України (Незаконна порубка лісу). Для порівняння, за весь минулий рік таких справ було 104.

Торік 10 кримінальних проваджень за ст.246 було передано до суду. Вісім з них вже розглянуто, злочинці понесли покарання. Ще дві справи перебувають на розгляді.

Цьогоріч ще два аналогічних кримінальних провадження направлено в суд. Загалом за цими чотирма кримінальними провадження, які тепер перебувають на розгляді в суді, сума заподіяних державі збитків склала 200 тисяч гривень, з яких 60 тисяч уже відшкодовано.

Однак реальна сума заподіяних державі лісогубами збитків набагато більша. Так, на одній лиш Березнянщині лісова охорона виявила в березні ц.р. самовільну вирубку 1815 дерев різних порід, чим державі заподіяно збитків на загальну суму понад 4 мільйони 270 тисяч гривень. Керівництво Великоберезнянського лісгоспу звернулося в поліцію, й браконьєрів розшукують.

Нагадаємо, що за незаконну вирубку лісу закон передбачає покарання від штрафу й до позбавлення волі на строк до 3 років із конфіскацією незаконно добутого.2016-04-26
переглядів: 1346
джерело: прес-служба закарпатської міліції

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2016-04-28 відгадка
СИНЕВІР

2016-04-27 небайдужий
так звані правоохоронці лише гроші беруть з кожного лісовоза а не борються

2016-04-27 загадка
установа на С

2016-04-27 Гріх
Оне чмо яке займає керівну посаду саме пише за себе бруд, таким чином збувається неугодних . Шарахаться як полоумне та допитує підлеглих Бог судя .

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.