«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

Критика у ЗМІ вирубок лісів Карпат вимусила Закарпатське ОУЛМГ показати свою діяльність


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Критика у ЗМІ вирубок лісів Карпат вимусила Закарпатське ОУЛМГ показати свою діяльність

Учора 19 квітня, на базі ДП «Рахівське ЛДГ» відбувся прес-тур для журналістів за участю працівників Закарпатського ОУЛМГ і керівних працівників державних лісогосподарських підприємств Рахівщини. Ініціатором заходу виступив начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга.

Учасники прес-туру розпочали захід зі знайомства з колективом ДП «Рахівське ЛДГ». Те, що тут трудяться мудрі господарі, не підлягає сумніву.

Дерев’яна контора лісництва чудово впорядкована не тільки всередині, а й ззовні. Міні-бібліотека, пізнавальні інформаційні стенди про місцеву природу, оздоблений за всіма нормами кабінет із техніки безпеки – все це яскраво підтверджує те, що головна мета лісівників – прислуховуватися до природи і дбати про неї. Також адмінспоруда Рахівського лісництва – це чудовий приклад просвітницької роботи, яку проводять із населенням лісівники. Опісля учасники заходу ознайомилися з роботою Говерлянського лісництва.

– Наше підприємство веде активну просвітницьку діяльність, щоб показати результати своєї непростої роботи – розповідає керманич лісгоспу Володимир Приступа. – Уваги заслуговує і культура виробництва, яку ми бачимо по адміністративних приміщеннях і впорядкуванню територій біля них.

До слова, навіть найвіддаленіше Говерлянське лісництво, яке належить ДП «Рахівське ЛДГ», впорядковано за найвищими критеріями. Це вкотре підтверджує те, що лісівники роблять свою роботу совісно та з перспективою на багато років уперед, а не просто для сьогоднішнього дня.

Фахівці в галузі охорони лісу розповіли представникам мас-медіа про те, в чому полягає робота лісівників, показали і розказали яким чином відбувається лісовідновлення, ознайомили з розсадниками лісництва і культурами, які висаджують, показали панорами вузьколісічних рубок по 50 метрів, всихання ялинників на території природно-заповідного фонду в урочищі Бребенскул та природне поновлення. Багато уваги було приділено тому, як відбувається лісозаготівля та лісовідновлення, щоб не втратити унікальні ліси Карпат.

Журналістам були представлені останні результати динаміки та обсягів заготівлі деревини за 2007-2016 роки, результати природного поновлення, а також розказано про роль санітарно-оздоровчих заходів за останні 15 років.

Учасники прес-туру з інтересом спілкувалися з провідними фахівцями підприємства. Велике враження справили на журналістів краєвиди Говерлянського лісництва.


Критика у ЗМІ вирубок лісів Карпат вимусила Закарпатське ОУЛМГ показати свою діяльність

Критика у ЗМІ вирубок лісів Карпат вимусила Закарпатське ОУЛМГ показати свою діяльність

Критика у ЗМІ вирубок лісів Карпат вимусила Закарпатське ОУЛМГ показати свою діяльність


2016-04-20
переглядів: 1263
джерело: transkarpatia.net

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2016-04-26 мітріці
Пидор він дуже дуже великий і кончений!!!!!!!!!!!!!!!

2016-04-24 666
Докрадеся пидор з людською помичью

2016-04-24 Теребля
Головна мета лісників - прислуховуватися до природи і дбати про неі?!! Що курив автор цих слів? Основна мета таких як директор НПП Синевир Дербак никола - брати хабарі і красти, красти і ще раз красти хащу.

2016-04-20 до Барни
Нехай Мурга проведе прес-тур на В Бистрянському лісництві,отам є що показати-все кроме лісу,невже все дозволено знищити,там вже екологічна катастрофа.

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.