...

За незаконну вирубку дерев з Ужанського національного природного парку стягнули 830 тис грн


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


За незаконну вирубку дерев з Ужанського національного природного парку стягнули 830 тис грн

За незаконну вирубку майже 300 дерев на заповідній території прокуратура через суд добилася стягнення 830 тис грн шкоди з Ужанського національного природного парку.

Господарським судом Закарпатської області вкотре підтримано позицію прокуратури області, як представника інтересів держави та Державної екоінспекції в Закарпатській області – позивача у господарській справі зі спору щодо незаконного використання лісових ресурсів в Ужанському національному природному парку адміністрацією цієї установи.

Як наголосили у відділі представництва інтересів громадянині або держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури області, пріоритетом для нашого краю залишається збереження лісових ресурсів та законність їх використання, особливо що стосується об’єктів природно-заповідного фонду.

Так, прокуратурою встановлено, що посадовими особами Ужанського НПП в ході проведення санітарних рубок на ввіреній їм території допущено порушення вимог природоохоронного законодавства, у тому числі незаконну вирубку 285 дерев на заповідній території, чим спричинено шкоду у розмірі майже 830 тис грн.

Добровільно Ужанським НПП визнано та сплачено лише 1234 грн, решту коштів в сумі стягнуто до бюджету у примусовому порядку за позовом прокурора, який задоволено рішенням господарського суду .2016-04-19
переглядів: 1216
джерело: прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(3):

2016-04-23 до хащи
Крадижка в ур. Ростока то е крапля в мори, хоча и тут прокуратура не допрацювала.Вражаючи маштаби "узаконених"незаконний рубок можна побачити в ур. Студений,Яворовець,Крихайний.Видео зняте безпилотниками скоро можна буде побачити на ютуби,там митрици невдасться стерти(тей на инши сайти скинемо, в тому числи природоохоронни)

2016-04-20 Хаща
Коли прокурор району заставить злодія директора НПП Дербака відшкодувати вкрадену ним хащу з урочища Розтока ? І чому злодій не на нарах7

2016-04-20 30 річниця вшанування Чорнобильськоі трагедіі.
26 .04.2016 року відбудуться 30 роковини вшанування ліквідаторів Чорнобильськоі трагедіі.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.