«Я заявив, що АТО триватиме години, а не місяці. Я шкодую, що породив завищені очікування». Астанавітєсь вже))))

На Мукачівщині під суцільну рубку затесали майже 2 гектари лісу


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


На Мукачівщині під суцільну рубку затесали майже 2 гектари лісу

Йдеться про Мукачівський агроліс. Затесані під вирубку дерева знаходяться майже на межі з військовим лісництвом між селами Шенборн та Нижній Коропець.

Місцеві мешканці розповіли, що приблизно рік-два тому на цій ділянці проводилася санітарна вирубка дерев. Про це свідчать і пні, які залишилися в лісі.

Серед затесаних дерев дуб, ясінь, бук, граб. Масштаби майбутньої лісосіки вражають. До того ж, як зауважив "Голосу Карпат" екс-лісівник, під час виїзду на місце, ліс молодий, приблизно 100-річний і вирубки не потребує. Проте, судячи із кількостіі затесаних дерев тут мають намір провести суцільну вирубку лісу.

За коментарем із даного приводу власкор "Голосу Карпат" звернулася до управління лісгоспу в Ужгороді, прихопивши із собою фото, зроблені у лісі на Мукачівщині.

Як зазначив заступник начальника управління лісгоспу Василь Кий, дерева затесані під вирубку, і судячи з фото, належать до так званого цінного "ділового" лісу. Щоб з’ясувати детальну інформацію щодо даної ситуації Василь Васильович зателефонував до очільника мукачівського лісгоспу Руслана Прокопця. Проте, як виявилось, ситуацією він не володіє і про що саме йдеться не знає.

Відтак, Василь Кий зазначив, що наразі не готовий відповісти на наші запитання. Разом з тим, пообіцяв вже у прийдешній понеділок виїхати на місце, щоб проінспектувати дану ділянку.

"Наразі, я не готовий надати відповідь на ваші запитання. Давайте з понеділка спільно з представниками мукачівського лісгоспу виїдемо на місце та розберемося у ситуації", - сказав Кий.2016-04-08
переглядів: 1314
джерело: http://transkarpatia.net/

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2016-04-11 666
Воно,пидарь, бачте ще й огризаеться(здогадайтесь сами про що мова)По достовирний информации йому вже не довго залишилось смердити як хорьок та тихо красти, бо скоро його викинуть здеректорства як писраного кота.Не поможе йому нияка"криша",а вин сам нинащо не здатний.Якщо понадобиться то й викинемо з другого поверху вниз головою.

2016-04-10 хаща
А 100 га все ж таки не 2га, як не мудруйте, а правди ви не сховаете,не зитрете хоч луснить. На мораль вам тиснути нема сенсу,дивно тильки одне як администратор повився на ихньому поводку,а я рахував його стийкою людиною.Дуже жаль що помилявся.

2016-04-09 хаща
Ой слабо я хвалив,не допомогло!

2016-04-08 Гафійка
Булам на прийомі в Майдані в сільській раді. Не беруть ня на роботу бо кажуть що дужем тоща а гроші на допомогу вже розписані

свіжі новини:
(закарпаття)

свіжі коментарі:
(закарпаття)

всі коментарі

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2018, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.