...

Міжгірські авіамоделісти вибороли перше місце на змаганнях в Ужгороді


міжгірський район
(всі новини)

карта сайтуНе завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.Hosting Ukraine

все закарпаття


Міжгірські авіамоделісти вибороли перше місце на змаганнях в Ужгороді

Авіамодельний спорт не втрачає популярності, навпаки – розправляє крила, коли є невтомні ентузіасти цього екзотичного виду спорту.

І цими днями в Ужгороді відбувся черговий обласний етап Всеукраїнського конкурсу-змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, в якому взяли участь вихованці гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Закарпаття. Зокрема, мірялися у майстерності представники з Виноградівщини, Рахівщини, Тячівщини, Іршавщини, Хустщини, Міжгірщини, Ужгорода.

Знову високий клас підготовки продемонстрували учні з Міжгірського районного будинку дитячої творчості – члени авіамодельного гуртка “Ікар”, яким керують невтомні прихильники авіамоделізму, батько і син Олександр та Віталій Дорошенки. І цього разу в місті над Ужем вони вибороли перше місце в загальнокомандній боротьбі. Другими призерами стали вихованці Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, третіми – Хустський міський центр НТТУМ.

В індивідуальному заліку з-поміж чемпіонів-міжгірців насамперед відзначився Олег Сливка, який став переможцем у технічному завданні, а його земляк Іван Рущак здобув третє місце за азартного суперництва. У виді “Технічне завдання” найкращою виявилася Домініка Негер (Ужгород), “Творче завдання” – Вікторія Мордяк (Ужгород), “Спортивно-технічне завдання” – Роксолана Кульба (Рахів).

Команди-призери, як і переможці в номінаціях, а також їхні наставники, нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА. Кращі з кращих авіаспортсменів будуть захищати честь Закарпаття на Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться у середині квітня в Чернігові.

На знімку: важко в навчанні – легко на змаганні: авіамодельний спорт починається з паперових літаків, ази якого діти настирливо оволодівають під час заняття в авіамодельному гуртку “Ікар”, що в смт. Міжгір’я.2016-04-07
переглядів: 917
джерело: Василь ПИЛИПЧИНЕЦЬ.

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-04-09 читач
Молодці Дорошенки! Якби побільше таких ентузіастів, то наші діти мали б улюблене заняття змалку ( хоч, можливо, це потрібно було б прививати), а не ходили би по кафе і не мали чим зайнятися. Де гуртки дитячого будинку творчості? Дітям треба такі гуртки, які би допомагали іх фізичному розвитку, а не такі, що лише на папері, або в кращому випадку керівник відкриє приміщення і лишить дітей напризволяще.

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.