...

Лист НАДІЇ


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту



Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.



Hosting Ukraine

все закарпаття


Лист НАДІЇ


До людей.

Коротко: Суд – фарс.

Вирок – блеф.

Торгуватися будуть. Кожен буде хотіти урвати за мене як найбільше і чекати слушної нагоди, щоб не втратити власної марки.

Я товаром не стану. Свою долю я вирішу сама. Тому політикам пропоную не торгуватися, а домовлятися. Бо від моєї смерті не виграє ніхто, а гірше стане… Бажаю мудрості «великим дядям».

З мене може початися шлях або до миру, або до війни.

Я розумію, що мене ламати будуть і тиск посилиться. Та була б я не собою, якби не витримала і не витримаю все!

Суху голодовку починаю 6 квітня і до переможного кінця!

Із сізо вийду тільки в Україну і ні в яку колонію!

До зустрічі на ВОЛІ в Україні!

Україна понад усе!

Слава Україні!

З Україною в серці, з вдячністю до вас.

Надія Савченко


Коли на очах всієї країни Яценюк осоромився «кулею в лоб», країна чомусь вирішила, що він компенсує цю ганьбу реформами в економіці на посту прем’єр міністра. Коли ми обирали на посаду президента Порошенка в першому турі, то вирішили, що статки, «зароблені» ним в країні тотальної корупції, є проявом розуму, толерантності та прагматики, а отже запорукою успіху України в подальшому просуванні в Європу, цивілізацію, багатство, мир і спокій.

Подібна логіка не є винаходом чисто українським чи зумовленим якоюсь історичною чи національною особливістю, сучасний стан справ у світі доводить, що це трансконтинентальна і повсюдна практика. Позаяк йдеться про торгівлю, в голову приходять біблійні винарі (Див.: Мф 21; 33–46; Мк 12, 1–12; Лк 20, 9–16), які уклали угоду з господарем винограднику, а потім, закресливши дуже важливі пункти цієї угоди, вирішили бути вільними від зобов’язань. До чого це привело пам’ятаємо всі – вбивство за вбивством, нашарувалися аж до неба, поки налиті кров’ю очі колись мирних орендарів не побачили Сина… "Посоромляться вони Сина мого" – вирішив Господар. "Це спадкоємець, ходімо вб`ємо його, і заволодіємо спадщиною його" – вирішили винарі. «І, схопивши його, вивели за виноградник і вбили». Чому таке діаметрально протилежна позиція? Адже Господар не міг укласти угоду з упирями і садистами. Тим більше, що ми прекрасно розуміємо, ким є Господар.

Пунктики перекреслили. Спотворили слово, укладене між «господарюючими суб’єктами». Ісус це пояснює так: «Камінь, що його будівничі відкинули, той наріжним став каменем; від Господа сталося це, і дивне воно в очах наших!» Отже для когось це камінь наріжний, а для когось зайвий і дошкульний елемент. Бізнес вести в таких умовах просто нестерпно. А позаяк святе місце пустим не буває, то замість «наріжного каменю» вгніздився «наріжний гріх». І на цьому, як то кажуть, стоїмо і стояти будемо, бо так нам хочеться, така наша воля, національна особливість, духовність, культура, історія і непереможність…. Аж поки не з’явиться Надія Савченко з своїми «наріжними» принципами. А вже тоді починається імперський стриптиз із елементами грубого ексгібіціонізму. Та так, що всьому світу у вкрай грубій формі доведено і продемонстровано, як це виглядає на самому ділі і чим загрожує.

«І дивне воно в очах наших» , дивне і незбагненне. Дивуються путіни і януковичі, дивуються їхні криваві попередники. Ох і немало їх було здивованих за багатовікову історію людства. На підході здивування Порошенка з Яценюком і тих, хто до цього часу не зрозумів, що лист Надії це лист всім і кожному на цій землі. Для когось він грізне попередження, а для когось відновлення Угоди, яка скріплена жертовною кров’ю Сина. Отже, торгівці і бізнесмени, розумники й розумниці від Виноградова та до всесвітніх торжищ - винарі всесвітнього виноградника! Буває час, коли вже ніхто не торгується. Ціну встановлено і її буде заплачено в будь якому випадку. Всіма і кожним. Питання тільки в одному - чи готові ви і кожен з нас її платити і хто, в результаті, виграє?



2016-04-06
переглядів: 891
джерело: Володимир Мочарник

додати коментар (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:

коментарі(0):

свіжі новини:
(закарпаття)

найбільше читають:
(закарпаття)



© Сергій Росада 2013-2019, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.